Poker Stars uniemożliwia dostęp do gier kasyna hiszpańskim hazardzistom

Hiszpański hazardziści, którzy preferują spędzać czas na graniu online otrzymali przykrą niespodziankę jako świąteczny "prezent". Poker stars musiał usunąć blackjacka oraz ruletkę ze swojej strony.

Powodem tego był fakt, że gracze nie mogli uzyskać dostępu do historii gry blackjacka oraz ruletki z pokoju, zgodnie z hiszpańskimi regulacjami hazardu.

Strona wysłała do klientów informację ogłszającą decyzję o usunięciu gier.

"Usuwamy gry kasyno blackjaca oraz ruletkę z oprogramowania PokerStars.es," zawierała wiadomość. "Niezbędne jest, aby naprawić drobne problemy techniczne, przez które historia w blackjacka jest niedostępna dla wszystkich graczy bezpośrednio w oprogramowaniu- jest wymagane."

Dział techniczny PokerStars zapewnił graczom, że problem techniczny, który spowodował decyzję o zamrożeniu gier w kasynie, nie ma wpływu na integralność gier prezentowanych na platformie. Dali oni również do zrozumienia, że pracują nad technicznymi problemami i gry zostaną przywrócone.

"Problem nie wpłynął negatywnie na przebieg oraz integralność naszych gier" powiadomiło graczy hiszpańskiej strony za pomocą wiadomości e-mail PokerStars.

"Niemniej jednak, podejmujemy kroki, aby zapewnić, że nasze oprogramowanie jest w 100% zgodne z odpowiednimi wymaganiami. Blackjack i ruletka wróci tak szybko jak to możliwe, prawdopodobnie w ciągu kilku tygodni."

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.