Poker Red Dog - najlepsze strategie

Jeśli chcesz zagrać w ekscytującą i fascynującą odmianę pokera, jak poker Red Dog, musisz najpierw zapoznać się z różnymi oferowanymi strategiami. Poker Red Dog jest specjalną wersją pokera, zbudowaną wokół konceptu "odległości" - różnicy w wartości kart. Walet ma 11 punktów, Dama 12, Król 13, a As 14. Odległość to różnica między dwoma kartami, czyli liczba kart, które znajdują się między nimi. Na przykłąd różnica między 7 a 9 wynosi 1, a różnica między 8 a Królem to 4.

Poker Red Dog wymaga tylko jednego rodzaju zakładu, który stawia się przed rozpoczęciem gry. Wypłaty, do których jesteś uprawniony mogą różnić się od gry do gry i są prezentowane na stoliku do gry w pokera Red Dog. Gra jest bardzo prosta, tylko z dwiema zakrytymi kartami, i właśnie różnica między ich wartościami wyznacza zwycięzcę. Jeśli posiadasz dwie kolejne karty (jak 7 i 8) dochodzi do remisu i zakład jest Ci zwracany.

Trzecia karta jest dobierana, jeśli dwie pierwsze kary mają jednakową wartość. Jeśli trzecia karta również będzie identyczna, wygrywasz swój zakład w wysokości 11 do 1. Jeśli wyciągnięta karta nie jest kartą następującą, to musisz obliczyć różnicę i albo podbić, albo sprawdzać. Podbicie podwaja Twój zakład, a sprawdzanie pozwala Ci kontynuować grę. Wówczas pobierana jest trzecia karta. Jeśli pasuje ona między posiadanymi przez Ciebie dwiema kartami, wygrywasz i Twoja wygrana zostanie obliczona wedle tabeli wypłat. Jeśli karta ma taką samą wartość, jak jedna z posiadanych już kart, lub nie mieśli się między dwiema kartami, wówczas przegrywasz.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.