Poker Red Dog - najlepsze strategie

Jeśli chcesz zagrać w ekscytującą i fascynującą odmianę pokera, jak poker Red Dog, musisz najpierw zapoznać się z różnymi oferowanymi strategiami. Poker Red Dog jest specjalną wersją pokera, zbudowaną wokół konceptu "odległości" - różnicy w wartości kart. Walet ma 11 punktów, Dama 12, Król 13, a As 14. Odległość to różnica między dwoma kartami, czyli liczba kart, które znajdują się między nimi. Na przykłąd różnica między 7 a 9 wynosi 1, a różnica między 8 a Królem to 4.

Poker Red Dog wymaga tylko jednego rodzaju zakładu, który stawia się przed rozpoczęciem gry. Wypłaty, do których jesteś uprawniony mogą różnić się od gry do gry i są prezentowane na stoliku do gry w pokera Red Dog. Gra jest bardzo prosta, tylko z dwiema zakrytymi kartami, i właśnie różnica między ich wartościami wyznacza zwycięzcę. Jeśli posiadasz dwie kolejne karty (jak 7 i 8) dochodzi do remisu i zakład jest Ci zwracany.

Trzecia karta jest dobierana, jeśli dwie pierwsze kary mają jednakową wartość. Jeśli trzecia karta również będzie identyczna, wygrywasz swój zakład w wysokości 11 do 1. Jeśli wyciągnięta karta nie jest kartą następującą, to musisz obliczyć różnicę i albo podbić, albo sprawdzać. Podbicie podwaja Twój zakład, a sprawdzanie pozwala Ci kontynuować grę. Wówczas pobierana jest trzecia karta. Jeśli pasuje ona między posiadanymi przez Ciebie dwiema kartami, wygrywasz i Twoja wygrana zostanie obliczona wedle tabeli wypłat. Jeśli karta ma taką samą wartość, jak jedna z posiadanych już kart, lub nie mieśli się między dwiema kartami, wówczas przegrywasz.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.