Najlepsza strategia gry w pokera Pai Gow

Niektórzy gracze kasyna online wolą najpierw poznać kilka różnych gier kasyna online. Kiedy chodzi o grę w takie gry, jak poker online i jego różne odmiany, powinienneś dobrze się zastanowić, zamin zaczniesz. Chodzi o to, że gry jak poker Pai Gow mają specyficzny zestaw zasad i najlepiej jest zapoznać się ze strategią i pocwiczyć grę w trybie dla zabawy, zanim zaczniesz grać na prawdziwe pieniądze.

Poker Pai Gow to połączenie tradycyjnego pokera z antyczną chińską grą Pai Gow. Nie jest to bardzo skomplikowana gra, ale oferuje wiele opcji strategicznych. Gra się tu talią 52 kart, łącznie z dżokerem, który jest dziką kartą. Po postawieniu zakładu każdy gracz oraz krupier otrzymują po 7 kart i muszą rozdzielic je na dwa układy - jeden składa się z pięciu kart, a drugi z dwóch kart. Układ składający się z pięciu kart musi przewyższać układ dwóch kart.

W pokerze Pai Gow niski układ gracza musi pobić układ kart krupiera, a wysoki układ musi pobić wysoki układ kart krupiera. Jeśli gracz wygra jedną z takich rozgrywek, a drugą przegra, mamy do czynienia z remisem. W sytuacji, gdy mamy remis, do czego dochodzi dosyć często, rozdanie kończy się bez żadnych wygranych. Jeśli jeden z układów ma taka samą rangę, jak układ kart przeciwnika, dochodzi również do remisu. Tego rodzaju remisy są wygrywane przez krupiera. Weź pod uwagę, że ponieważ często dochodzi do remisu, to kasyna online pobierają 5% opłatę od każdego wygrywającego zakładu. Od przegranych i ramisów nie są pobierane żadne opłaty.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.