Playtech właśnie ogłosiła przejęcie Ash Gaming

Twórca oprogramowania w branży gier, firma Playtech, właśnie ogłosiła przejęcie Ash Gaming. Playtech aktualnie dostarcza oprogramowanie na potężną część rynku związanego z hazardem online, będąc jednocześnie jednym z najlepszych tego typu dostawców w tej branży. Przejęli firmę Ash Gaming za całkowitą kwotę 23 milionów funtów, z czego pierwsze 15,5 miliona funtów zostanie zapłaconych od razu, a kolejne 7,5 miliona funtów ma być płacone przez kolejne trzy lata. Ten potentat w branży hazardu online już prowadził przejęcia firm związanych z hazardem online na całym rynku, a jego ostatni zakup jest w sumie 11 w serii, w tym 4, w samym roku 2011.

W wydanym oświadczeniu, Playtech stwierdził, że to przejęcie “Zwiększa zawartość posiadanych przez nich zasobów gier oraz wartość sieci jego firm; wzmocni i uzupełni wiodącą technologiczną pozycję Playtech poprzez dodatkowe moce produkcyjne najlepszej jakości”. CEO firmy Playtech, Mor Weizer dodał też, że „Postrzegamy to jako uzupełnienie naszej strategicznej działalności, poprzez zapewnienie najwyższej klasy zawartości obok naszej pozycji lidera w dziedzinie technologii. W sumie tworzy to potężną kombinację, a posiadając znaczący zestaw gier możemy zmaksymalizować zarówno przychody jak i zyski w naszej sieci firm. Na nowo regulowanych rynkach zarówno europejskich, jak i na innych obszarach, takich jak Kanada, potencjał Ash Gaming jest już gotowy do osiągnięcia znaczącej pozycji”.

Razem z wejściem Ash Gaming do imperium Playtech, oczekuje się, że ta firma z branży hazardu online będzie teraz w stanie poprawić jakość opcji gier internetowych, które dostarcza do najlepszych kasyn w sieci. Playtech już jest dobrze znany z dostarczania najwyższej jakości produktów dla przemysłu związanego z kasynami online. Ash Gaming powstał w roku 2002 i specjalizuje się w innowacyjności w dziedzinie gier internetowych.

To dobra wiadomość dla graczy w William Hill, który posługuje się oprogramowaniem Playtech, gdyż oznacza to, że używane przez nich gry wkrótce osiągną tę innowacyjność, z której słynie Ash Gaming. Gracze mogą spodziewać się, że już w nieodległej przyszłości, ich ulubione gry dostarczą im jeszcze więcej przyjemności i zabawy.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.