Płatności kasyna online - przelew bankowy

Przelew bankowy to jedna z popularniejszych metod płatności kasyna online. Aby skorzystać z tej metody płatności kasyna online i przelać środki na swoje konto kasyna online, musisz wybrać się do banku i nadac przelew. Dodatkowo będziesz musiał podać między innymi szczegóły na temat swojego konta kasyna online. Nie musisz się jednak obawiać o swoją prywatność podczas płacenia przy pomocy przelewu bankowego.

Szczegóły swojego konta kasyna online musisz podać w celu upewnienia sie, że kasyno internetowe zasili właśnie Twoje konto kasyna. Dobrze jest zapoznać się najpierw dokładnie z polityką kasyna odnośnie przelewów bankowych, aby upewnić się, jaki rodzaj informacji musisz podać. Nie zapomnij o adresie korespondencyjnym kasyna online, żebyś miał pewność, że Twój przelew dojdze pod właściwy adres.

Normalnie przelew może zająć do 10 dni roboczych, dlatego musisz mieć świadomość, że pieniądze nie znajdą się od razu na Twoim koncie gracza kasyna online. Jednak w porównaniu na przykład do czeków, których rozliczenie może zająć nawet do 21 dni roboczych, przelew bankowy jest efektywniejszym rozwiązaniem. Przelew bankowy jest niezwykle bezpiecznym rozwiązaniem, które daje graczom kasyna online, którzy nie posiadają karty kredytowej, wygodną metodę przelania środków na swoje konto kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.