Porady o grach na automatach

Gry na automatach to ulubione gry milionów graczy kasyna niezależnie od tego, czy grają online, czy w kasynie naziemnym. Większość graczy kasyna online lubi gry na automatach ze względu na ich prostotę. Kasyna naziemne to też znacznie więcej wysiłku, kasyna online wymagają od gracza jedynie jednego kliknięcia myszki. Oto kilka super porad, które zostały napisane przez samych graczy, którzy wypróbowali je na automatach kasyna online. Te wskazówki nie dają 100% gwarancji na wygraną w kasynie online, ale i tak powinienneś je wypróbować.

Rozmawiaj ze swoim automatem

Może Ci się to wydać śmieszne, ale jeśli kiedykolwiek odwiedzisz kasyno w Las Vegas, zobaczysz graczy, którzy mówią do maszyn, błagają o wygrane, modlą się, żeby trafić jackpota. Za tą "strategią" stoi przekonanie o działaniu takiej perswazji, ale niektórzy gracze naprawdę wierzą, że jest to konieczne, jeśli chce się trafić jackpota.

Strategia powolnego spinu

Jedną z praktyk popularnych wśród graczy kasyna jest strategia powolnego spinu. Wybierz automat do gry, postaw wymagany zakład i pociągnij za dźwignię najwolniej jak tylko możesz aż do momentu, gdy wszystkie bębny będą w ruchu. Później możesz albo pchnąć dźwignię do jej wyjściowej pozycji, albo poczekać, aż sama do niej powróci. Wielu graczy wierzy, że jest to szczęśliwe zagranie, chociaż nie ma żadnych gwarancji.

Ostatnie pociągnięcie

Stopniowo pociągaj dźwignię w dół i na chwilę przed osiągnięciem najniższej pozycji, szarpnij dźwignię gwałtownie i pozwól jej powrócić do oryginalnego położenia. Wielu graczy naprawdę lubi tę technikę wprowadzania bębnów w ruch. Po tym jak wypróbujesz te rady w naziemnym kasynie, będziesz mógł zastosować je w grach kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.