Nowe gry kasyna online od Cryptologic

Cryptologic, wiodący producent oprogramowania dla kasyna online, ogłosił, że wprowadza na rynek nową grę bazującą na legendarnej postaci z komiksów Marvela, super bohaterze, jakim niewątpliwie jest Spider-Man. Nowa ekscytująca gra na automatach nazywa się Dragon Sword i jest ulepszoną wersją Atlantic City Blackjack, jednej z najpopularniejszych gier kasyna od Cryptologic. W nowe gry można zagrać na Intercasino.com, a będą one dostępne również na stronach innych klientów Cryptologic w niedalekiej przyszłości.

W nowych grach gracz może walczyć ze złym Doktorem Oktopusem na 25-liniowym automacie. Jedna z rund bonusowych w tej grze wymaga ocalenia pasażera, co jest nagradzane darmowymi spinami czy opcją multiplier. Zachwycisz się 3-poziomowym jackpotem, wielokrotnymi rundami bonusowymi i szansą wygrania swojego oryginalnego zakładu pomnożonego 5.000 razy.

Dodatkowo możesz towarzyszyć słynnemu bohaterowi do ciemnego, strasznego lasu w poszukiwaniu zagubionego miecza w 25-liniowej grze na automatach dostępnej tylko w oprogramowaniu Cryptologic. W rundzie bonusowej dochodzi do walki ze smokiem, są też liczne nagrody i ukryte skarby. Z szansą wygrania aż do 6.000 razy wysokość swojego zakładu, ta gra będzie trzymać graczy w napięciu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.