Nowe gry kasyna online od Cryptologic

Cryptologic, wiodący producent oprogramowania dla kasyna online, ogłosił, że wprowadza na rynek nową grę bazującą na legendarnej postaci z komiksów Marvela, super bohaterze, jakim niewątpliwie jest Spider-Man. Nowa ekscytująca gra na automatach nazywa się Dragon Sword i jest ulepszoną wersją Atlantic City Blackjack, jednej z najpopularniejszych gier kasyna od Cryptologic. W nowe gry można zagrać na Intercasino.com, a będą one dostępne również na stronach innych klientów Cryptologic w niedalekiej przyszłości.

W nowych grach gracz może walczyć ze złym Doktorem Oktopusem na 25-liniowym automacie. Jedna z rund bonusowych w tej grze wymaga ocalenia pasażera, co jest nagradzane darmowymi spinami czy opcją multiplier. Zachwycisz się 3-poziomowym jackpotem, wielokrotnymi rundami bonusowymi i szansą wygrania swojego oryginalnego zakładu pomnożonego 5.000 razy.

Dodatkowo możesz towarzyszyć słynnemu bohaterowi do ciemnego, strasznego lasu w poszukiwaniu zagubionego miecza w 25-liniowej grze na automatach dostępnej tylko w oprogramowaniu Cryptologic. W rundzie bonusowej dochodzi do walki ze smokiem, są też liczne nagrody i ukryte skarby. Z szansą wygrania aż do 6.000 razy wysokość swojego zakładu, ta gra będzie trzymać graczy w napięciu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.