Nowa platforma kasyna online wchodzi na rynek

WM – lider na rynku oprogramowania kasyna online - zaprezentował podczas ICEi w Londynie swoją innowacyjną i rewolucyjną platformę hazardową, która może zarządzać jednocześnie wieloma modułami, takimi jak Casino, Poker, Zakłady, Zdrapki i Bingo. Nowy produkt jest zgodny z normami Unii Europejskiej i z pewnością jest to zyskowna inwestycja, która umożliwia graczom w pełni bezpieczną grę praktycznie bez granic.

Nowa platforma WM została zaprezentowana podczas międzynarodowej imprezy ICEi w Londynie, która odbywała się między 27 a 29 stycznia 2009. Przedstawiciele branży kasyna online mieli okazję zapoznać się z szeroką oferta produktów i serwisów, które projektanci WM zdołali połączyć w jedną platformę hazardową, która jest pierwszą tego typu platforma spełniającą unijne normy w dziedzinie hazardu online.

Platforma jest zgodna ze standardami LGA (Maltese Gaming Authority), dyrektywami AAMS (Italian State Monopoly) oraz wytycznymi Gambling Commission regulującej hazard w Wielkiej Brytanii. Zaprezentowana platforma jest przełomowa, ucieleśnia bowiem wszystko to, na co operatorzy hazardowi czekali przez wiele lat.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.