Nowa platforma kasyna online wchodzi na rynek

WM – lider na rynku oprogramowania kasyna online - zaprezentował podczas ICEi w Londynie swoją innowacyjną i rewolucyjną platformę hazardową, która może zarządzać jednocześnie wieloma modułami, takimi jak Casino, Poker, Zakłady, Zdrapki i Bingo. Nowy produkt jest zgodny z normami Unii Europejskiej i z pewnością jest to zyskowna inwestycja, która umożliwia graczom w pełni bezpieczną grę praktycznie bez granic.

Nowa platforma WM została zaprezentowana podczas międzynarodowej imprezy ICEi w Londynie, która odbywała się między 27 a 29 stycznia 2009. Przedstawiciele branży kasyna online mieli okazję zapoznać się z szeroką oferta produktów i serwisów, które projektanci WM zdołali połączyć w jedną platformę hazardową, która jest pierwszą tego typu platforma spełniającą unijne normy w dziedzinie hazardu online.

Platforma jest zgodna ze standardami LGA (Maltese Gaming Authority), dyrektywami AAMS (Italian State Monopoly) oraz wytycznymi Gambling Commission regulującej hazard w Wielkiej Brytanii. Zaprezentowana platforma jest przełomowa, ucieleśnia bowiem wszystko to, na co operatorzy hazardowi czekali przez wiele lat.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.