Nowa Aplikacja z Zakładami Sportowymi na Facebooku

Author: Lisa Radisson
Date: 13.08.2013

Do tej pory użytkownicy Facebooka, którzy mieli ochotę postawić tam zakłady, byli ograniczeni prawie wyłącznie do ruletki i blackjacka. Jednak twórcy gier kasynowych współpracują z Facebookiem, aby dać użytkownikom dokładnie to, czego szukają, także gracze mogą spodziewać się kolejnych nowych rozwiązań w regularnych odstępach czasu.

Najnowszą innowacją jest nowa aplikacja oferująca zakłady sportowe od Paddy Power. Będzie to pierwsza aplikacja oferująca zakłady sportowe w wersji RMG (gra na prawdziwe pieniądze) dostępna na Facebooku. Będzie ona dostępna dla graczy w miesiącach letnich tego roku.

Gra, która została nazwana Paddy Power in-Play, bez wątpienia da Paddy Power ogromną przewagę nad konkurentami, ponieważ jest to pierwsza gra tego typu. Została ona opracowana przez specjalistów w Sofii i Dublinie. Gra jest obecnie w fazie beta, ale miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać, zanim będzie można zagrać.

Paddy Power In-Play oferuje użytkownikom szereg funkcji społecznościowych, które na pewno trafią w gusta użytkowników Facebooka, którzy szukają nowych sposobów spędzania czasu online z przyjaciółmi, zwłaszcza z tymi, z którymi nie udaje się im spotkać zbyt często.

Gdy gra została wypuszczona na rynek, w sumie aż cztery różne firmy uruchomiły gry z opcją RMG na Facebooku, co pokazuje, jak popularne są tego typu gry. Nie przegap więc tej ekscytującej okazji dla graczy kasyna. Paddy Power In-Play może być własnie tym, czego brakowało graczom, którzy chcą zyskać społecznościowe doświadczenie w zaciszu własnego domu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.