Nowa Aplikacja z Zakładami Sportowymi na Facebooku

Author: Lisa Radisson
Date: 13.08.2013

Do tej pory użytkownicy Facebooka, którzy mieli ochotę postawić tam zakłady, byli ograniczeni prawie wyłącznie do ruletki i blackjacka. Jednak twórcy gier kasynowych współpracują z Facebookiem, aby dać użytkownikom dokładnie to, czego szukają, także gracze mogą spodziewać się kolejnych nowych rozwiązań w regularnych odstępach czasu.

Najnowszą innowacją jest nowa aplikacja oferująca zakłady sportowe od Paddy Power. Będzie to pierwsza aplikacja oferująca zakłady sportowe w wersji RMG (gra na prawdziwe pieniądze) dostępna na Facebooku. Będzie ona dostępna dla graczy w miesiącach letnich tego roku.

Gra, która została nazwana Paddy Power in-Play, bez wątpienia da Paddy Power ogromną przewagę nad konkurentami, ponieważ jest to pierwsza gra tego typu. Została ona opracowana przez specjalistów w Sofii i Dublinie. Gra jest obecnie w fazie beta, ale miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli zbyt długo czekać, zanim będzie można zagrać.

Paddy Power In-Play oferuje użytkownikom szereg funkcji społecznościowych, które na pewno trafią w gusta użytkowników Facebooka, którzy szukają nowych sposobów spędzania czasu online z przyjaciółmi, zwłaszcza z tymi, z którymi nie udaje się im spotkać zbyt często.

Gdy gra została wypuszczona na rynek, w sumie aż cztery różne firmy uruchomiły gry z opcją RMG na Facebooku, co pokazuje, jak popularne są tego typu gry. Nie przegap więc tej ekscytującej okazji dla graczy kasyna. Paddy Power In-Play może być własnie tym, czego brakowało graczom, którzy chcą zyskać społecznościowe doświadczenie w zaciszu własnego domu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.