Microgaming Zwiększa Ofertę Gier na Telefon

Author: Nikolai Clausen
Date: 01.11.2012

W 1994 roku, Microgaming zaprezentował swoje pierwsze oprogramowanie kasyna, a zaledwie 10 lat później, w 2004 roku, wprowadził na rynek swoje pierwsze kasyno mobilne, które oferuje więcej produktów mobilnego hazardu niż większość innych dostawców oprogramowania kasyn online. Rynek mobilnego hazardu kwitnie, nikogo nie dziwi więc, że firma stara się rozwijać i otwiera osobną platformę Microgaming Go, która jest przeznaczona wyłącznie do gier mobilnych.

Mobilne produkty działają na urządzeniach takich jak Android Air, jak i wszelkich innych, które można uruchomić w formacie HTML5. Ostatnio firma dodała do oferty mobilnej swoje dwie najbardziej popularne gry na automatach wideo, "Ladies Night" oraz "Spring Break". Obie te gry mają motywy zabawy i oferują doskonałe możliwości wygranej. Ponadto gra "Mega Moolah" w HTML5 jest również dostępna za pośrednictwem platformy mobilnej i daje graczom szansę zarobić na największym jackpocie progresywnym, który kiedyś wypłacił wygraną o wysokości 6,3 milionów funtów, a obecnie zbliża się do prawie 3 milionów.

W celu zaspokojenia potrzeb graczy, którzy mieszkają w krajach z nową regulacją hazardową, Microgaming Go dodał języki takie jak duński, holenderski, niemiecki, rosyjski, szwedzki, hiszpański, a nowości tam się wcale nie kończą. Jako lider w branży kasyn internetowych, szef działu produktów Microgaming, Neill Whyte powiedział, że firma wciąż się rozwija w kierunku jeszcze bardziej innowacyjnych gier mobilnych przy użyciu najnowocześniejszych technologii i cieszy się z możliwości prezentacji swoich produktów na European iGaming Congress & Expo 2012 odbywającym się w tym miesiącu.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.