Las Vegas Chce Więcej Turystów Spoza Stanów Zjednoczonych

Bycie na pokładzie samolotu , siedząc koło okna, gdy samolot zbliża się do lądowania na McCarran International Airport w Las Vegas, jest jednym z najlepszych uczuć w świecie. Niezależnie od tego czy lądujesz w tym magicznym mieście w ciągu dnia i możesz zobaczyć coś, co wydaje się niekończącym się odcinkiem pustyni, czy w nocy, kiedy migające światła Las Vegas hipnotyzują cię swoim blaskiem i intensywnością.

Władze Las Vegas chcą, aby coraz więcej zagranicznych turystów przyjeżdżało do Las Vegas i mogło doświadczyć rozrywki, emocji i luksusu, jakie miasto ma do zaoferowania.

Nie chodzi o to, że nagle urzędnicy z Las Vegas zmięki i chcą promować pokój na świecie, łącząc ludzi z całego świata za pośrednictwem wspólnych doświadczeń hazardowych. Ta nagła potrzeba przyciągnięcia większej liczby zagranicznych turystów do Las Vegas ma czysto ekonomiczne uzasadnienie, a mianowicie, że międzynarodowi turyści wydają więcej pieniędzy.

Średnio międzynarodowy turysta w Las Vegas wydaje 1.011$ podczas swojego pobytu i ma tendencję do pozostania w mieście przez okres co najmniej czterech dni, podczas gdy krajowy turysta przebywa w mieście przez zaledwie trzy dni i wydaje tylko 645 dolarów podczas pobytu.

Zwiększenie liczby zagranicznych turystów da Las Vegas impuls gospodarczy, którego miasto tak rozpaczliwie potrzebuje. W rzeczywistości całe USA ze swoją dotkniętą recesją gospodarką, mogą skorzystać na wzroście poziomu turystyki międzynarodowej, ale liderzy branży turystycznej twierdzą, że nie jest łatwo coś z tym zrobić z powodu rygorystycznych przepisów wizowych.

Największa grupa lobbingu na rzecz branży turystycznej, the US Travel Association, naciska na rewizję przepisów imigracyjnych, tak aby skrócić proces uzyskania wizy turystycznej i tym samym otworzyć USA dla wielu turystów, którzy obecnie zniechęcani są długim i kosztownym procesem uzyskiwania wizy turystycznej.

Obecnie złożonych jest sześć różnych wniosków do Kongresu i Senatu, które są wspierane przez przedstawicieli obu partii politycznych. Jeśli te wnioski zostaną przekształcone w prawo, międzynarodowym turystom będzie dużo łatwiej odwiedzać USA i wiele wspaniałych atrakcji turystycznych, takich jak Las Vegas.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.