Las Vegas Chce Więcej Turystów Spoza Stanów Zjednoczonych

Bycie na pokładzie samolotu , siedząc koło okna, gdy samolot zbliża się do lądowania na McCarran International Airport w Las Vegas, jest jednym z najlepszych uczuć w świecie. Niezależnie od tego czy lądujesz w tym magicznym mieście w ciągu dnia i możesz zobaczyć coś, co wydaje się niekończącym się odcinkiem pustyni, czy w nocy, kiedy migające światła Las Vegas hipnotyzują cię swoim blaskiem i intensywnością.

Władze Las Vegas chcą, aby coraz więcej zagranicznych turystów przyjeżdżało do Las Vegas i mogło doświadczyć rozrywki, emocji i luksusu, jakie miasto ma do zaoferowania.

Nie chodzi o to, że nagle urzędnicy z Las Vegas zmięki i chcą promować pokój na świecie, łącząc ludzi z całego świata za pośrednictwem wspólnych doświadczeń hazardowych. Ta nagła potrzeba przyciągnięcia większej liczby zagranicznych turystów do Las Vegas ma czysto ekonomiczne uzasadnienie, a mianowicie, że międzynarodowi turyści wydają więcej pieniędzy.

Średnio międzynarodowy turysta w Las Vegas wydaje 1.011$ podczas swojego pobytu i ma tendencję do pozostania w mieście przez okres co najmniej czterech dni, podczas gdy krajowy turysta przebywa w mieście przez zaledwie trzy dni i wydaje tylko 645 dolarów podczas pobytu.

Zwiększenie liczby zagranicznych turystów da Las Vegas impuls gospodarczy, którego miasto tak rozpaczliwie potrzebuje. W rzeczywistości całe USA ze swoją dotkniętą recesją gospodarką, mogą skorzystać na wzroście poziomu turystyki międzynarodowej, ale liderzy branży turystycznej twierdzą, że nie jest łatwo coś z tym zrobić z powodu rygorystycznych przepisów wizowych.

Największa grupa lobbingu na rzecz branży turystycznej, the US Travel Association, naciska na rewizję przepisów imigracyjnych, tak aby skrócić proces uzyskania wizy turystycznej i tym samym otworzyć USA dla wielu turystów, którzy obecnie zniechęcani są długim i kosztownym procesem uzyskiwania wizy turystycznej.

Obecnie złożonych jest sześć różnych wniosków do Kongresu i Senatu, które są wspierane przez przedstawicieli obu partii politycznych. Jeśli te wnioski zostaną przekształcone w prawo, międzynarodowym turystom będzie dużo łatwiej odwiedzać USA i wiele wspaniałych atrakcji turystycznych, takich jak Las Vegas.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.