Jak Grać w Keno

Gra w keno nie jest skomplikowana, a zasady i strategie są bardzo proste. Jest to głównym powodem, dla którego gra utrzymuje tak wielką popularność przez pokolenia. Każdy może grać w keno i dobrze się bawić, czekając na to, że jedna z jego liczb okaże się zwycięskim numerem.

Podczas gry w keno online zasady różnią się w zależności od danego kasyna online, jednak podstawowa zasada gry pozostaje taka sama.

Gracze muszą wybrać numery na swojej karcie do gry w keno. Możesz wybrać tylko jeden numer lub maksymalną liczbę numerów, która jest oferowana. Następnie należy postawić swój zakład, a im wyższy zakład, tym większa wypłata, jak w przypadku wszystkich gier w kasynie online.

Po zakończeniu wybierania numerów i wybraniu kwoty zakładu, oprogramowanie kasyna online, wykorzystując losowy generator numerów, będzie wybierać liczby na chybił trafił i zaznaczać, które z wybranych przez ciebie numerów zostały wylosowane (czyli odpowiadają numerom wylosowanym przez kasyno).

Im więcej wybranych przez ciebie liczb zostanie wylosowanych, tym więcej wygrywasz. Możesz też wybrać te same numery w kilku rundach. W większości kasyn online masz możliwość wyboru, w ilu rundach chcesz, aby wybrane przez ciebie numery były użyte, lub możesz wybrać nowe numery w każdej rundzie.

W niektórych kasynach online trzeba trafić co najmniej 3 numery, aby zakwalifikować się do jakiejkolwiek wypłaty, w innych są to 2 numery.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.