Jak Grać w Keno

Gra w keno nie jest skomplikowana, a zasady i strategie są bardzo proste. Jest to głównym powodem, dla którego gra utrzymuje tak wielką popularność przez pokolenia. Każdy może grać w keno i dobrze się bawić, czekając na to, że jedna z jego liczb okaże się zwycięskim numerem.

Podczas gry w keno online zasady różnią się w zależności od danego kasyna online, jednak podstawowa zasada gry pozostaje taka sama.

Gracze muszą wybrać numery na swojej karcie do gry w keno. Możesz wybrać tylko jeden numer lub maksymalną liczbę numerów, która jest oferowana. Następnie należy postawić swój zakład, a im wyższy zakład, tym większa wypłata, jak w przypadku wszystkich gier w kasynie online.

Po zakończeniu wybierania numerów i wybraniu kwoty zakładu, oprogramowanie kasyna online, wykorzystując losowy generator numerów, będzie wybierać liczby na chybił trafił i zaznaczać, które z wybranych przez ciebie numerów zostały wylosowane (czyli odpowiadają numerom wylosowanym przez kasyno).

Im więcej wybranych przez ciebie liczb zostanie wylosowanych, tym więcej wygrywasz. Możesz też wybrać te same numery w kilku rundach. W większości kasyn online masz możliwość wyboru, w ilu rundach chcesz, aby wybrane przez ciebie numery były użyte, lub możesz wybrać nowe numery w każdej rundzie.

W niektórych kasynach online trzeba trafić co najmniej 3 numery, aby zakwalifikować się do jakiejkolwiek wypłaty, w innych są to 2 numery.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.