Keno Online - Porady

Keno to gra losowa oparta na zasadach loterii, jednak jest kilka wskazówek, które możemy ci przedstawić, dzięki którym będziesz grać w najlepszy możliwy sposób, co zapewni ci wspaniale spędzony czas i zwiększy twoje szanse na wygraną.

Mądrze zarządzaj swoją inwestycją
Zawsze z góry ustalaj budżet na każda rundę gry i trzymaj się go. Gra w keno w tradycyjnym kasynie może zabrać dużo czasu, ale podczas gry online gra toczy się znacznie szybciej. Upewnij się więc, że stawiasz zakłady, które są proporcjonalne do twoich możliwości, tak abyś mógł grać tak długo, jak to możliwe, w ramach swojego budżetu.

Rozłóż swoje zakłady
Numery w grze w keno liczą się od 1 do 80. Upewnij się, że rozkładasz swoje zakłady równomiernie między wszystkie numery i nie trzymasz się tylko niskich czy wysokich numerów. W końcu numery są losowane przez losowy generator numerów kasyna i szanse, że wszystkie wylosowane numery będą od 1 do 20 lub 60 do 80 są bardzo niskie. Upewnij się więc, że równomiernie rozkładasz swoje zakłady.

Sprawdź przewagę kasyna
Nie zawsze warto wybrać maksymalną liczbę numerów. Sprawdź, czy przewaga kasyna zmienia się, gdy wybierasz mniej numerów. Bardziej opłaca się grać na mniejszą ilość liczb i na niższe zakłady. Twoje wygrane będą proporcjonalnie mniejsze, ale będą odpowiadać twojej inwestycji.

Trzymaj się swoich numerów
Jeśli masz jakieś swoje ulubione numery, które zawsze wykorzystujesz do gry, to trzymaj się tych numerów. Będzie sobie wyrzucać, jeśli nagle zmienisz swoje numery i któryś z tych starych numerów zostanie wylosowany.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.