Historia gry w kości online

Wielu fanów kasyna online lubi wiedzieć, jakie jest pochodzenie ich ulubionych gier kasyna. Tak więc jeśli jesteś prawdziwym fanem gry w kości kasyna online, może zaciekawić Cię historia pochodzenia tej gry. Kości to jedna z najpopularniejszych gier kasyna online i jest również jedną z najstarszych gier hazardowych. Znawcy gier wierzą, że gra w kości wywodzi się z gry zwanej "azzahr". W XVIII wieku ta gra stała się popularna we Francji, gdzie nazwano ją "hasard", a następnie gra trafiła do Anglii, gdzie zaczęto nazywać ją "hazard".

Ostatecznie Francuzi przyjęli angielską nazwę gry i rozpowszechnili ją również w Kanadzie, w osadze zwanej Acadia. Gdy Anglicy przejęli kontrolę nad Acadią, Francuzi uciekli do Nowego Orleanu, gdzie gra rozwinęła się na przestrzeni lat. Oprócz pewnych zasad zmieniła się również nazwa gry z "hazard" na "crabs", a następnie "craps".

Stół do gry w kości kasyna online jest pokryty wzorem, który pokazuje dokładnie, gdzie możesz umieścić swoje zakłady. Środkowa część stołu jest zarezerwowana na zakłady "One Roll" i "Hardway". Krawędzie stołu sa przeznaczone na stawianie zakładów Field, Place, Come, Pass Line i wszystkich pozostałych zakładów. Oba końce stołu wyglądają identycznie, bowiem gracze mogą siedzieć po obu jego stronach. Każdy gracz rzuca kości raz w danej rundzie, a rzuty odbywają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.