Historia gry w kości online

Wielu fanów kasyna online lubi wiedzieć, jakie jest pochodzenie ich ulubionych gier kasyna. Tak więc jeśli jesteś prawdziwym fanem gry w kości kasyna online, może zaciekawić Cię historia pochodzenia tej gry. Kości to jedna z najpopularniejszych gier kasyna online i jest również jedną z najstarszych gier hazardowych. Znawcy gier wierzą, że gra w kości wywodzi się z gry zwanej "azzahr". W XVIII wieku ta gra stała się popularna we Francji, gdzie nazwano ją "hasard", a następnie gra trafiła do Anglii, gdzie zaczęto nazywać ją "hazard".

Ostatecznie Francuzi przyjęli angielską nazwę gry i rozpowszechnili ją również w Kanadzie, w osadze zwanej Acadia. Gdy Anglicy przejęli kontrolę nad Acadią, Francuzi uciekli do Nowego Orleanu, gdzie gra rozwinęła się na przestrzeni lat. Oprócz pewnych zasad zmieniła się również nazwa gry z "hazard" na "crabs", a następnie "craps".

Stół do gry w kości kasyna online jest pokryty wzorem, który pokazuje dokładnie, gdzie możesz umieścić swoje zakłady. Środkowa część stołu jest zarezerwowana na zakłady "One Roll" i "Hardway". Krawędzie stołu sa przeznaczone na stawianie zakładów Field, Place, Come, Pass Line i wszystkich pozostałych zakładów. Oba końce stołu wyglądają identycznie, bowiem gracze mogą siedzieć po obu jego stronach. Każdy gracz rzuca kości raz w danej rundzie, a rzuty odbywają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.