Historia gry w blackjacka online

Gra w blackjacka oferowana obecnie przez kasyna online wywodzi się z XVIII-wiecznej Francji i bazuje na takich grach, jak "Chemin De Fer" i "French Ferme". Blackjack był wówczas zwany "Vingt-Et-Un" czy "21". Nazwa blackjack wywodzi się od obowiązującej wówczas zasady, która nagradzała gracza dodatkową sumą pieniędzy, jeśli zdobył waleta pik i asa pik jako swoje pierwsze dwie karty. Tak więc nazwa blackjack wywodzi się od waleta (jack) i czarnego koloru pików (black). W tej grze można wpływać na wynik dzięki znajomości matematyki i rachunku prawdopodobieństwa.

Główną przyczyną takiej popularności blackjacka jest fakt, że jest to jedna z nielicznych gier kasyna online, w której poziom umiejętności gracz może znacząco wpłynąć na wynik gry. W blackjacku przewaga kasyna jest różna w zależności od poziomu umiejętności gracza. Dodaj to do możliwości zmiany swojego zakładu w trakcie gry, a zrozumiesz, czemu blackjack jest tak popularną grą. Blackjack to gra oparta na prawdziwych umiejętnościach. Jak wszystkie nabyte umiejętności, także umiejętność gry w blackjacka wymaga trochę czasu i praktyki. Prezentujemy Ci najlepsze rady i wskazówki, które pomogą Ci w opanowaniu zasad blackjacka.

Gdy już zdecydujesz się na grę w blackjacka online, musisz przyjrzeć się dokładnie zasadom i strategiom tej gry, aby poznać jej logikę. Gdy już to zrobisz, z pewnością zakochasz się w tej fascynującej grze i zaczniesz grać w blackjacka regularnie.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.