Historia gry w blackjacka online

Gra w blackjacka oferowana obecnie przez kasyna online wywodzi się z XVIII-wiecznej Francji i bazuje na takich grach, jak "Chemin De Fer" i "French Ferme". Blackjack był wówczas zwany "Vingt-Et-Un" czy "21". Nazwa blackjack wywodzi się od obowiązującej wówczas zasady, która nagradzała gracza dodatkową sumą pieniędzy, jeśli zdobył waleta pik i asa pik jako swoje pierwsze dwie karty. Tak więc nazwa blackjack wywodzi się od waleta (jack) i czarnego koloru pików (black). W tej grze można wpływać na wynik dzięki znajomości matematyki i rachunku prawdopodobieństwa.

Główną przyczyną takiej popularności blackjacka jest fakt, że jest to jedna z nielicznych gier kasyna online, w której poziom umiejętności gracz może znacząco wpłynąć na wynik gry. W blackjacku przewaga kasyna jest różna w zależności od poziomu umiejętności gracza. Dodaj to do możliwości zmiany swojego zakładu w trakcie gry, a zrozumiesz, czemu blackjack jest tak popularną grą. Blackjack to gra oparta na prawdziwych umiejętnościach. Jak wszystkie nabyte umiejętności, także umiejętność gry w blackjacka wymaga trochę czasu i praktyki. Prezentujemy Ci najlepsze rady i wskazówki, które pomogą Ci w opanowaniu zasad blackjacka.

Gdy już zdecydujesz się na grę w blackjacka online, musisz przyjrzeć się dokładnie zasadom i strategiom tej gry, aby poznać jej logikę. Gdy już to zrobisz, z pewnością zakochasz się w tej fascynującej grze i zaczniesz grać w blackjacka regularnie.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.