Google Pay ma zamiar zmienić mobilne gry online

Google ogłosił, że już pracuje nad rozwiązaniem kwestjii płatności i wkrótce będą one dostępne. Android Pay będzie jedynym konkurentem dla Apple Pay.

Usługa, jak już zostanie uruchomiona, będzie współpracować z 700000 sklepami, co przyniesie również nowe możliwości dla gier mobilnych. Wiele graczy wybiera swoje urządzenia przenośne, jeśli chodzi o gry w online kasynach i Android Pay będzie świetnym sposobem dla nich do wykonania płatności on-the-go. Jedną z cech, która otworzy nową erę płatności dla dostawców iGaming, jest zintegrowanie Android Pay z aplikacjami. Wszystkie urządzenia kompatybilne z Android NFC będą r,ównież współpracować z systemem Android Pay i Google obiecuje, że 7 na 10 urządzeń będą gotowe do współdziałąnia innowacyjną technologią do czasu jej uruchamienia.

Deweloperzy mogą integrować usługę na swoich urządzeniach za pomocą interfejsu API Google. Możliwość rozszerzenia tej integracji w aplikacji gier uczyni życie milionów online graczy o wiele łatwiejsze i będzie służyć jako game-changer dla mobilnych online gier.

Choć proces integracji powszechnych usług płatniczych w online kasynach z systemem Android Pay może potrwać miesiące, to ułatwi to ogromnie proces płacenia za usługi w kasynie dla użytkowników i przekształci go w szybki i bezpieczny proces za pomocą kilku kliknięć.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.