Google Pay ma zamiar zmienić mobilne gry online

Google ogłosił, że już pracuje nad rozwiązaniem kwestjii płatności i wkrótce będą one dostępne. Android Pay będzie jedynym konkurentem dla Apple Pay.

Usługa, jak już zostanie uruchomiona, będzie współpracować z 700000 sklepami, co przyniesie również nowe możliwości dla gier mobilnych. Wiele graczy wybiera swoje urządzenia przenośne, jeśli chodzi o gry w online kasynach i Android Pay będzie świetnym sposobem dla nich do wykonania płatności on-the-go. Jedną z cech, która otworzy nową erę płatności dla dostawców iGaming, jest zintegrowanie Android Pay z aplikacjami. Wszystkie urządzenia kompatybilne z Android NFC będą r,ównież współpracować z systemem Android Pay i Google obiecuje, że 7 na 10 urządzeń będą gotowe do współdziałąnia innowacyjną technologią do czasu jej uruchamienia.

Deweloperzy mogą integrować usługę na swoich urządzeniach za pomocą interfejsu API Google. Możliwość rozszerzenia tej integracji w aplikacji gier uczyni życie milionów online graczy o wiele łatwiejsze i będzie służyć jako game-changer dla mobilnych online gier.

Choć proces integracji powszechnych usług płatniczych w online kasynach z systemem Android Pay może potrwać miesiące, to ułatwi to ogromnie proces płacenia za usługi w kasynie dla użytkowników i przekształci go w szybki i bezpieczny proces za pomocą kilku kliknięć.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.