Fani pinokia witani w kasynie online

Real Time Gaming zaprezentował pięć nowych gier na automatach z Real-Series. Podczas gdy niektóre kasyna z oprogramowaniem od RTG prezentuje tylko kilka gier, to wszystkie pięć można znaleźc w ofercie kasyna online Rushmore. Są to Pinocchio, Golden Retriever, Crazy Vegas, Medal Tally i Warlock's Spell.

Pinocchio to automat 5-bębnowy o 20 liniach. Oprócz kart od asów po dziewiątki, gra posiada też dzikie symbole pinokia, który staje się tańczącą marionetka. Wróżki to symbole rozproszone, a jeśli chcesz trafić dużą wygraną, musisz zobaczyć Gepetto. Golden Retriever to gra dla fanów psów. Ta 5-bębnowa, 20-liniowa gra golden retrievery to dzikie symbole, które prowadzą do specjlanych rund bonusowych.

Medal Tally to gra oparta na zawodach atletycznych. Złote, srebrne i brązowe medale to dzikie symbole. Wśród symboli tej gry znajdują się biegacze, rowerzyści i pływacy. Crazy Vegas to kolejna gra 20-liniowa o pięciu bębnach, z symbolami Elvisa Presleya i Vegas, takimi jak na przykład tancerki. Crazy Vegas logo jest zarówno dzikim jak i rozproszonym symbolem, a pokerowe żetony dają Ci rundę bonusową. Symbol Big Bonus to mnóstwo darmowych rund.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.