Fani pinokia witani w kasynie online

Real Time Gaming zaprezentował pięć nowych gier na automatach z Real-Series. Podczas gdy niektóre kasyna z oprogramowaniem od RTG prezentuje tylko kilka gier, to wszystkie pięć można znaleźc w ofercie kasyna online Rushmore. Są to Pinocchio, Golden Retriever, Crazy Vegas, Medal Tally i Warlock's Spell.

Pinocchio to automat 5-bębnowy o 20 liniach. Oprócz kart od asów po dziewiątki, gra posiada też dzikie symbole pinokia, który staje się tańczącą marionetka. Wróżki to symbole rozproszone, a jeśli chcesz trafić dużą wygraną, musisz zobaczyć Gepetto. Golden Retriever to gra dla fanów psów. Ta 5-bębnowa, 20-liniowa gra golden retrievery to dzikie symbole, które prowadzą do specjlanych rund bonusowych.

Medal Tally to gra oparta na zawodach atletycznych. Złote, srebrne i brązowe medale to dzikie symbole. Wśród symboli tej gry znajdują się biegacze, rowerzyści i pływacy. Crazy Vegas to kolejna gra 20-liniowa o pięciu bębnach, z symbolami Elvisa Presleya i Vegas, takimi jak na przykład tancerki. Crazy Vegas logo jest zarówno dzikim jak i rozproszonym symbolem, a pokerowe żetony dają Ci rundę bonusową. Symbol Big Bonus to mnóstwo darmowych rund.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.