CBS o skandalu z pokerowymi oszustwami

Amerykańska stacja telewizyjna CBS zajmie się tematem skandalu w świecie pokera online w jednym ze swoich popularnych programów "Sixty Minutes." Raport ten pokaże, jak gracze musieli sami prowadzić dochodzenie w sprawie oszustw, bo odpowiednie organy po prostu ignorowały skargi ze strony graczy na oszukujące ich kasyno internetowe.

Zarówno Absolute Poker, jak i Ultimate Bet, posiadają licencję od Kahnawake Gaming Commission. Mimo że Kahnawake ostatecznie przyznała, że oprogramowanie zostało podkręcone w taki sposób, aby zapewnić przewagę pewnym graczom, to jednak starała się dowieść, że stało się to gdy strony należały jeszcze do poprzedniego właściciela, a wszyscy zamieszani w tą sprawę zostali juz odsunięci, a odszkodowania zostały wypłacone graczom, którzy zostali oszukani. Jednak stwierdzenia te nie zostały poparte żadnymi dowodami i graczom pozostało jedynie, albo uwierzyć wersji przedstawianej przez Kahnawake, albo przestać grać w setkach kasyn licencjonowanych przez tę komisję.

Jeśli USA zgodziłyby się na porzucenie swojego nieefektywnego prawa antyhazardowego, a zamiast tego postanowiły regulaować kasyna online, gracze znaleźliby się w lepszej sytuacji. Nie wspominając nawet zysków dla USA, takich jak przychody z branży hazardowej, polepszenie stosunków miedzynarodowych, zyski dla bankowości i przestrzeganie wolności obywatelskich.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.