CBS o skandalu z pokerowymi oszustwami

Amerykańska stacja telewizyjna CBS zajmie się tematem skandalu w świecie pokera online w jednym ze swoich popularnych programów "Sixty Minutes." Raport ten pokaże, jak gracze musieli sami prowadzić dochodzenie w sprawie oszustw, bo odpowiednie organy po prostu ignorowały skargi ze strony graczy na oszukujące ich kasyno internetowe.

Zarówno Absolute Poker, jak i Ultimate Bet, posiadają licencję od Kahnawake Gaming Commission. Mimo że Kahnawake ostatecznie przyznała, że oprogramowanie zostało podkręcone w taki sposób, aby zapewnić przewagę pewnym graczom, to jednak starała się dowieść, że stało się to gdy strony należały jeszcze do poprzedniego właściciela, a wszyscy zamieszani w tą sprawę zostali juz odsunięci, a odszkodowania zostały wypłacone graczom, którzy zostali oszukani. Jednak stwierdzenia te nie zostały poparte żadnymi dowodami i graczom pozostało jedynie, albo uwierzyć wersji przedstawianej przez Kahnawake, albo przestać grać w setkach kasyn licencjonowanych przez tę komisję.

Jeśli USA zgodziłyby się na porzucenie swojego nieefektywnego prawa antyhazardowego, a zamiast tego postanowiły regulaować kasyna online, gracze znaleźliby się w lepszej sytuacji. Nie wspominając nawet zysków dla USA, takich jak przychody z branży hazardowej, polepszenie stosunków miedzynarodowych, zyski dla bankowości i przestrzeganie wolności obywatelskich.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.