Asian Logic sponsoruje jedno z największych wydarzeń hazardowych

Azjatycka firma hazardowa AsianLogic zaznaczyła swoją obecność na IGE w styczniu, sponsorując imprezę Fire&Ice, która odbyła się 28 stycznia. Impreza Fire&Ice odbywa się każdego roku między targami IGE (poprzednio ICE) i CAP, przyciągając kadrę branży hazardowej online, operatorów, partnerów programów partnerskich, media oraz dostawców.

“Zawsze gdy angażujemy się w wydarzenie typu Asian Poker Tour, ICE, czy jakiekolwiek inne wydarzenie marketingowe, staramy się zapewnić najlepszej jakości rozrywkę naszym gościom, partnerom i graczom. Fire&Ice to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie i okazja do ugoszczenia naszych najlepszych klientów,” powiedział Tom Hall, CEO AsianLogic.

“Cake Poker Network będzie w tym roku sponsorem imprezy Fire&Ice po raz pierwszy. Armia szefów z Cake Poker zaserwuje o północy specjalną niespodziankę. W zeszłym roku zarezerwowaliśmy stolik VIP podczas imprezy Fire&Ice, a w tym roku zdaliśmy sibie sprawę, że warto zapewnić tu sobie nieco więcej uwagi ze strony branży hazardowej online,” zapowiedziała drużyna Cake Poker Network.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.