Asian Logic sponsoruje jedno z największych wydarzeń hazardowych

Azjatycka firma hazardowa AsianLogic zaznaczyła swoją obecność na IGE w styczniu, sponsorując imprezę Fire&Ice, która odbyła się 28 stycznia. Impreza Fire&Ice odbywa się każdego roku między targami IGE (poprzednio ICE) i CAP, przyciągając kadrę branży hazardowej online, operatorów, partnerów programów partnerskich, media oraz dostawców.

“Zawsze gdy angażujemy się w wydarzenie typu Asian Poker Tour, ICE, czy jakiekolwiek inne wydarzenie marketingowe, staramy się zapewnić najlepszej jakości rozrywkę naszym gościom, partnerom i graczom. Fire&Ice to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie i okazja do ugoszczenia naszych najlepszych klientów,” powiedział Tom Hall, CEO AsianLogic.

“Cake Poker Network będzie w tym roku sponsorem imprezy Fire&Ice po raz pierwszy. Armia szefów z Cake Poker zaserwuje o północy specjalną niespodziankę. W zeszłym roku zarezerwowaliśmy stolik VIP podczas imprezy Fire&Ice, a w tym roku zdaliśmy sibie sprawę, że warto zapewnić tu sobie nieco więcej uwagi ze strony branży hazardowej online,” zapowiedziała drużyna Cake Poker Network.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.