888 Holdings próbuje kupić Bwin.Party

888 Holdings rozważa kupno Bwin.Party Digital Entertainment. Co sprawia, że wzrosło zainteresowanie Bwin.Party innymi online firmami hazardowymi jak to bywa w biznesie zakładów sportowych. Firma jest jedną z największych w swojej dziedzinie, tuż po gigancie Bet364, który jest obecnie liderem na rynku.

Powstała w 2011 roku, dzięki połączeniuz online kasynem PartyGaming i poker, które było najcenniejszą firmą online na świecie, dopóki nie postanowiło w 2006 roku wejść na rynek amerykański.

Umowa jeszcze nie została podpisana, i 888 Holdings może nie kupić Bwin, ale doszlo do bardzo ważnego etapu w negocjacjach poprzez podpisanie kontraktu z Bwin zeszłym roku i wejściem do gry.

Zakup Bwin byłby najlepszym sposobem na zostanie największą online firmą zakładów sportowych dla każdego biznesu, który chciałby wejść na ten segment rynku. Dlatego, Amaya, Playtech i 888 wykazały zainteresowanie Bwin.

Istnieją doniesienia, że Amaya licytuje się z GVC tworząc narzędzie, które będzie kontrolowane przez GVC oraz będzie posiadać większość aktywów Brin.Party. GVC skupia się na szarych rynkach, a niedawno kupił Sportingbet wraz z William Hill. William Hill wziął australijskie i hiszpańskie rynki gier hazardowych online, a GVC przejął kontrolę nad nieuregulowanymi rynkami.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.