888 Holdings próbuje kupić Bwin.Party

888 Holdings rozważa kupno Bwin.Party Digital Entertainment. Co sprawia, że wzrosło zainteresowanie Bwin.Party innymi online firmami hazardowymi jak to bywa w biznesie zakładów sportowych. Firma jest jedną z największych w swojej dziedzinie, tuż po gigancie Bet364, który jest obecnie liderem na rynku.

Powstała w 2011 roku, dzięki połączeniuz online kasynem PartyGaming i poker, które było najcenniejszą firmą online na świecie, dopóki nie postanowiło w 2006 roku wejść na rynek amerykański.

Umowa jeszcze nie została podpisana, i 888 Holdings może nie kupić Bwin, ale doszlo do bardzo ważnego etapu w negocjacjach poprzez podpisanie kontraktu z Bwin zeszłym roku i wejściem do gry.

Zakup Bwin byłby najlepszym sposobem na zostanie największą online firmą zakładów sportowych dla każdego biznesu, który chciałby wejść na ten segment rynku. Dlatego, Amaya, Playtech i 888 wykazały zainteresowanie Bwin.

Istnieją doniesienia, że Amaya licytuje się z GVC tworząc narzędzie, które będzie kontrolowane przez GVC oraz będzie posiadać większość aktywów Brin.Party. GVC skupia się na szarych rynkach, a niedawno kupił Sportingbet wraz z William Hill. William Hill wziął australijskie i hiszpańskie rynki gier hazardowych online, a GVC przejął kontrolę nad nieuregulowanymi rynkami.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.