Strategia w grze w kości online

Jeśli zdecydujesz się na grę w kości kasyna online, uważnie przejrzyj wszystkie zasady tej fascynującej gry. Głównym celem w grze w kości jest próba przewidzenia, czy gracz rzucający kości, wyrzuci zwycięską kombinację. Częstym błędem graczy odnośnie gry w kości jest to, że wielu z nich myśli, że tylko gracz, który rzuca kości, może postawić zakład. Tymczasem podczas gry w kości kasyna online każdy z graczy, który bierze udział w grze, może obstawiać wynik gry. Jets tu naprawdę wiele różnych możliwych zakładów, a każdy z nich ma inną przewagę kasyna.

Zakłady "pass-line" i "don't-pass" są uważane za najbezpieczniejsze zakłady, ponieważ bo jest w nich najniższa przewaga kasyna. Tak więc ci gracze, którzy chcą jak najdłużej pozostać w grze kasyna online powinni decydować się właśnie na te zakłady. Dodatkowe zakłady, które również oferują dobre szanse wygranej to Come, Don't Come oraz zakłady Odds i Place.

Jak pewnie wiesz, każda runda obstawiania zaczyna się od rzutu "come-out". Na początku każdej nowej rundy obstawiania warto postawić zakład "pass-line" oraz odpowiadający zakład "field", wówczas nawet gdy rzucający wyrzuci craps (czyli 2, 3, lub12), nadal będziesz miał szansę wyjść na czysto, nawet jeśli kolejny rzucający wygra dzięki 7 lub 11.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.