Strategia w grze w kości online

Jeśli zdecydujesz się na grę w kości kasyna online, uważnie przejrzyj wszystkie zasady tej fascynującej gry. Głównym celem w grze w kości jest próba przewidzenia, czy gracz rzucający kości, wyrzuci zwycięską kombinację. Częstym błędem graczy odnośnie gry w kości jest to, że wielu z nich myśli, że tylko gracz, który rzuca kości, może postawić zakład. Tymczasem podczas gry w kości kasyna online każdy z graczy, który bierze udział w grze, może obstawiać wynik gry. Jets tu naprawdę wiele różnych możliwych zakładów, a każdy z nich ma inną przewagę kasyna.

Zakłady "pass-line" i "don't-pass" są uważane za najbezpieczniejsze zakłady, ponieważ bo jest w nich najniższa przewaga kasyna. Tak więc ci gracze, którzy chcą jak najdłużej pozostać w grze kasyna online powinni decydować się właśnie na te zakłady. Dodatkowe zakłady, które również oferują dobre szanse wygranej to Come, Don't Come oraz zakłady Odds i Place.

Jak pewnie wiesz, każda runda obstawiania zaczyna się od rzutu "come-out". Na początku każdej nowej rundy obstawiania warto postawić zakład "pass-line" oraz odpowiadający zakład "field", wówczas nawet gdy rzucający wyrzuci craps (czyli 2, 3, lub12), nadal będziesz miał szansę wyjść na czysto, nawet jeśli kolejny rzucający wygra dzięki 7 lub 11.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.