Strategia w Grze w Kości Online

Kości to gra losowa, gdzie wygrane i przegrane są określane przez rzut 2 kości. Na grę nie można w żaden sposób wpłynąć i dni fałszywych kości dawno minęły z powodu ścisłej kontroli w tradycyjnych kasynach. Kasyna online używają graficznego przedstawienia kości, a wynik rzutu jest określany przez losowy generator numerów (RNG).

Mimo że kości są grą losową, nadal można zastosować pewne strategie, które określają sposób stawiania zakładów przez graczy, co może zmniejszyć przewagę kasyna i zwiększyć szanse gracza na wygraną.

Kości oferują wiele różnych rodzajów zakładów, które są dostępne dla graczy na różnych etapach danej rundy gry. Niektóre z tych zakładów oferują niską przewagę kasyna i są uważane za mądre zakłady, a inne znane są jako zakłady dla frajerów.

Gracze, którzy trzymają się mądrych zakładów, będą mieć większe szanse na dobrą zabawę w czasie gry w kości i wygranie większości swoich zakładów.

Mądre zakłady to: "Pass Line", "Don't Pass", "Come" i "Don't Come". Zakłady te przeważnie oferują zwrot 1:1, ale oferują też większe szanse na wygraną.

Zakłady dla frajerów obejmują zakłady, które oferują znacznie wyższe wygrane, żeby przyciągnąć graczy, którzy nie rozumieją zasad prawdopodobieństwa. Większość zakładów na pojedyncze numery uważa się za zakłady dla frajerów, bo szanse trafienia danego numeru w jednym rzucie są tak niewielkie.

Zakłady "Multi Roll" i standardowe "Pass / Don 't Pass" i "Come / Don't Come" oferują niższy kurs ale większe szanse na wygraną. Trzymaj się tych zakładów i nie rób niczego głupiego. Jeśli chcesz postawić na konkretną liczbę, bo to na przykład twoje urodziny, lepiej zrób to na stole do ruletki niż na stole do gry w kości.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.