Strategia blefowania w pokerze online

gry stołowe, takie jak poker, są często uznawane za najbardziej stylowe gry kasyna online. Mimo że nie potrzebujesz wszystkich elementów tradycyjnej gry przy pokerowym stole, to kilka strategii może się okazać przydatnych podczas rozgrywki pokera online. Na przykład blefowanie, uważane ze nieodłączny element gry w pokera, może się teraz przydać również przy pokerowym stole online. Prawdopodobnie nikt nie spodziewałby się, że blefowanie może być wykorzystywane w internecie podczas gry kasyna online. Uważa się, że jest to zwyczaj zarezerwowany dla profesjonalnych graczy w pokera. Ale dziś wszystko wygląda inaczej.

Oto kilka zasad blefowania, które mogą okazać się przydatne. Po pierwsze blefowanie zadziała najlepiej przy w przypadku stolików "tight", a niekoniecznie przy stolikach "loose". Przy stolikach pokerowych kasyna online z niskimi stawkami raczej należy unikać blefowania. Gry z wysokimi stawkami oraz gry bez limitu są najlepsze do blefowania lub sprawdzania, czy inni gracze blefują. Oczywiście jest nieco trudniej blefować w grze kasyna online, niż podczas gry offline, gdzie możesz czytać mowę ciała przeciwników. Ale gdy poznasz wystarczająco dobrze strategie przeciwników, również będziesz w stanie czytać ich blefy.

Spróbuj poznać innych graczy zanim zaczniesz grę w pokera kasyna online. Możesz tego dokonać, posługując się czatem, który jest oferowany przez niemal każde kasyno internetowe. Jeśli gracz jest bardzo gadatliwy, może to oznaczać, że jest zdenerwowany, czyli możliwe, że właśnie blefuje. Jeśli gracz nagle przestaje być rozmowny, może to oznaczać, że planuje swoją strategię i musi się na tym skupić, co może oznaczać, że posiada dobre karty. Blefowanie w grach kasyna online jest z pewnością odmienne od blefowania podczas rozgrywki pokera offline, ale również można się tego nauczyć.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.