Sticky Bonus - Bonus Kasyna Online na Grę

Każde kasyno online przyznaje graczom bonusy, aby przyciągnąć ich do kasyna oraz zatrzymać ich jako lojalnych graczy kasyna online. Istnieje wiele rodzajów bonusów kasyna, jak bonus powitalny, bonus za doładowanie konta czy bonus za polecenie przyjaciela.

Wszystkie bonusy kasyna online można podzielić na dwie kategorie: bonusy kasyna online na grę (sticky bonus) i bonusy kasyna online do wypłaty (non-sticky bonus).

Możesz zadawać sobie pytanie, czym dokładnie jest sticky bonus. Odpowiedź jest bardzo prosta - jest to bonus przyznawany graczom kasyna online wyłącznie na grę i nie może on zostać przez gracza wypłacony. Bonus ten zawsze pozostaje w kasynie online.

Bonusy na grę nazywany jest czasem również bonusem fantomowym, znika bowiem z konta gracza, gdy ten próbuje go wypłacić.

Przez porównanie, non-sticky bonus jest dostępny do wypłaty, gdy tylko gracz spełni wymóg obrotu. Oczywistym jest, że gracze kasyna online wolą bonusy do wypłaty, ale pamiętaj, że są one obarczone często bardzo wysokim wymogiem obrotu.

Tak więc czasami bardziej opłaca się bonus na grę, ponieważ wymóg obrotu przypisany do wypłaty wygranych osiągniętych przy pomocy takiego bonusu, jest często o wiele niższy niż wymóg obrotu nałożony na non-sticky bonus.

Tak czy inaczej, gracze zawsze powinni sprawdzić warunki i ograniczenia przypisane do danego bonusu, zanim zdecydują się na konkretną ofertę kasyna online. Dzięki temu nie będziesz nieprzyjemnie zaskoczony, gdy zdecydujesz się na wypłatę swoich wygranych.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.