Ruletka kasyna online - jak grać?

Jeśli grałeś w ruletkę online przez jakiś czas, to prawdopodobnie nie musisz spędzać już wiele czasu na przeglądanie tej sekcji. Ze względu na to, że ruletka (zarówno w swojej wersji online, jak i w kasynach naziemnych) jest bardzo prostą grą, gracze nie muszą spędzac zbyt wiele czasu na poznawaniu i uczeniu się zasad tej gry. Oczywiście tak jak w każdej innej grze, także w ruletce, są pewne podstawowe zasady, których gracz musi przestrzegać. Pięknem gry w ruletkę jest to, że jest ona tak prosta. Mimo tej prostoty jets to jednak nadal bardzo ekscytująca gra. Ruletka to perfekcyjny przykład losowej gry kasyna online. Możesz być prawdziwym guru strategii kasyna online, ale właśnie w grze w ruletkę całata wiedza na nic Ci się nie przyda.

Jednak gra w ruletkę online nadal niesie ze sobą pewne ryzyko. Mimo że nie jest to skomplikowana gra, tak jak różne inne gry kasyna online, nadal możesz w niej przegrać duże pieniędze, a przecież nie o to Ci chodzi. Tak więc koniecznie przyjrzyj się dokładnie zasadom tej jednej z najlepszych i najbardziej ekscytujących gier kasyna online. Musisz wiedziec, że ruletka amerykańska ma 38 przegrudek z numerami, łącznie z zerem i podwójnym zerem, a ruletka europejska ma 37 numerów, które można obstawiać. Jeśli chodzi o różne zakłady w ruletce kasyna online, to możesz stawiać na zakłady zewnetrzne, czyli zakłady poza 37 (lub 38) numerami. Jeśli przyjrzysz się stołowi do gry w ruletkę kasyna online, zauważysz, że jest on pokryty wieloma róznymi symbolami, dającymi Ci różne opcje stawiania zakładów.

Jeśli chodzi o zakłady wewnętrzne, są to standardowe zakłady kasyna online, o których ludzie myśla jako o "normalnych" zakładach, na przykład "straight up" to po prostu wybór jednago numeru i postawienie na niego zakładu. Zakład "split" w grze kasyna online pozwala graczom stawiać zakłady na dwa numery obok siebie. Kolejny stosunkowo nieskomplikowany zakład w grze w ruletkę to zakład "odd or even", gdzie gracz kasyna online stawia zakład na to, czy wypadnie parzysty czy nieparzysty numer i wedle tego obstawia na odpowiednim miejscu na stole do gry. Kolejną możliwościa obstawiania dla gracza kasyna online jest zakład "low or high", gdzie obstawia się dany zakres numerów - albo od 8 do 18, albo od 19 do 36. Miej jednak na uwadze, że zakłady zewnętrzne nie dają Ci możliwości stawiania na zero. Te proste wskazówki pozwolą Ci cieszyć się grą i zacząć wygrywac w grze w ruletke kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.