Rodzaje Zakładów w Grze w Kości

Zakłady na linie (Line Bets) - Są to zakłady, które gracz rzucający kośćmi, musi postawić, zanim będzie mógł rozpocząć grę i rzucić kośćmi.

Zakłady jednego rzutu (Single Roll Bets) - znane również jako zakłady propozycji, o ich wyniku przesądza jeden rzut strzelca. Większość zakładów jednego rzutu określa się jako zakłady usługowe (Service Bets). Na większości stołów do gry w kości te zakłady będą umieszczane w środkowej części stołu. Jedyne osoby uprawnione do stawiania tych zakładów to krupier i tak zwany Stickman.

Zakłady wielu rzutów (Multi Roll Bets) - wynik tych zakładów nie jest przesądzany za jednym rzutem i ustalenie wyniku może wymagać kilku rzutów. Zazwyczaj zakłady wielu rzutów mają miejsce, gdy strzelec wyznacza Punkt i dopiero po co najmniej jeszcze jednym rzucie będzie można poznać wynik zakładu. Zakłady te dzielą się na dwa typy: "niedziałające" zakłady ("not working"), które nie wchodzą do gry w nowym rzucie "Come Out", dopóki strzelec nie ustanowi kolejnego punktu. Drugim rodzajem są zakłady "działające" ("working") i wystarczy, że gracz nazwie swój zakład "działającym", aby zakład był ważny. Każde kasyno ma własne przepisy dotyczące zamiany "niedziałających" zakładów w "działające" i zawsze należy to sprawdzić przed postawieniem zakładu. Kiedy "niedziałająca" liczba punktu staje się nowym punktem po rzucie "Come Out", zakład jest zwykle zwracany, lub jest przenoszony za darmo na inny numer.

Zakłady gracza (Player Bets) - jest to zakład, który jest dozwolony w niektórych kasynach, gdzie gracz dokonuje zakładu przed rozpoczęciem gry, że strzelec będzie miał dobrą passę. Zakład ten jest znany jako Fire Bet.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.