Przewodnik po grze kasyna online Pai Gow

Odkąd poker online staje się coraz bardziej popularny, a także coraz mocniej promowany w branży kasyna online, powinienneś naprawdę dokładnie czytać ten artykuł, w którym prezentujemy Ci cenne wskazówki i porady na temat gry kasyna online Pai Gow. Poker Pai Gow nie ma wysokiej przewagi kasyna, co czyni tę grę idealnym wyborem wśród gier kasyna online.

Jednym z najważniejszych szczegółów podczas gry w pokera Pai Gow w kasynie online, jest to, że status 5-kartowego układu musi być wyższy od 2-kartowego niskiego układu. Grac znajprawdopodobniej przegra rozgrywkę, jeśli jego układ jest niepoprawny. W pokera Pai Gow gra do sześciu graczy oraz krupier. W miejscu najbliższym wszystkim graczom prezentowany jest wysoki układ kart, a niski układ jets przedstawiany na wierzchu wysokiego ukladu kart w kierunku krupiera.

Najważniejszą rzeczą podczas gry w pokera Pai Gow kasyna online jest właściwa ocena kart. Ranga kart w pokerze Pai Gow jest podobna do rangi kart pokerowych, ale jest tu też jeden dżoker, który może zostać wykorzystany jako as lub wysoka karta w kolorze, stricie, czy pokerze królewskim. Musisz wygrać oba układy, jeśli chcesz wygrać swój zakład, a kasyno pobiera opłatę od wszystkich zwycięskich rozdań. Każdy gracz otrzymuje siedem kart, z których musi stworzyć dwa układy - wysoki (z pięciu kart) i niski (z dwóch kart). Najwyższy możliwy układ w tej grze to pięć asów, a najwyższy możliwy niski układ to dwa asy. Kiedy poznasz już zasady gry Pai Gow, możesz spróbować swojego szczęścia w grze kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.