Przewodnik po grze kasyna online Pai Gow

Odkąd poker online staje się coraz bardziej popularny, a także coraz mocniej promowany w branży kasyna online, powinienneś naprawdę dokładnie czytać ten artykuł, w którym prezentujemy Ci cenne wskazówki i porady na temat gry kasyna online Pai Gow. Poker Pai Gow nie ma wysokiej przewagi kasyna, co czyni tę grę idealnym wyborem wśród gier kasyna online.

Jednym z najważniejszych szczegółów podczas gry w pokera Pai Gow w kasynie online, jest to, że status 5-kartowego układu musi być wyższy od 2-kartowego niskiego układu. Grac znajprawdopodobniej przegra rozgrywkę, jeśli jego układ jest niepoprawny. W pokera Pai Gow gra do sześciu graczy oraz krupier. W miejscu najbliższym wszystkim graczom prezentowany jest wysoki układ kart, a niski układ jets przedstawiany na wierzchu wysokiego ukladu kart w kierunku krupiera.

Najważniejszą rzeczą podczas gry w pokera Pai Gow kasyna online jest właściwa ocena kart. Ranga kart w pokerze Pai Gow jest podobna do rangi kart pokerowych, ale jest tu też jeden dżoker, który może zostać wykorzystany jako as lub wysoka karta w kolorze, stricie, czy pokerze królewskim. Musisz wygrać oba układy, jeśli chcesz wygrać swój zakład, a kasyno pobiera opłatę od wszystkich zwycięskich rozdań. Każdy gracz otrzymuje siedem kart, z których musi stworzyć dwa układy - wysoki (z pięciu kart) i niski (z dwóch kart). Najwyższy możliwy układ w tej grze to pięć asów, a najwyższy możliwy niski układ to dwa asy. Kiedy poznasz już zasady gry Pai Gow, możesz spróbować swojego szczęścia w grze kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.