Kasyna Online Neteller

W skrócie, gracz kasyna online może dzięki serwisowi Neteller dokonywać wpłat, wypłat i przelewów w każdym kasynie online, które akceptuje płatności przy użyciu tego serwisu.

Neteller ma opinię najszybszej i najbezpieczniejszej metody dokonywania przelewów na konto kasyna online. Możesz tu dokonywać płatności w tym samym dniu i niemal natychmiastowych transakcji pieniężnych.

Z serwisem Neteller Twoje płatności są szybkie i proste, a Ty nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo, ani o ujawnianie szczegółów swojej karty kredytowej. Neteller to poufność i łatwy dostęp do internetowych płatności.Kiedy branża kasyn online stawiała dopiero swoje pierwsze kroki, Neteller Casino było wyłączną metodą dokonywania transakcji w kasynach internetowych.

Jednak już w późnych latach 90 zaczęły pojawiać się różne inne metody płatnicze. Neteller pozostał wówczas akceptowaną metodą dokonywania płatności kasyna online, ale kilka główych banków zaczęło blokować transakcje przy użyciu tego serwisu z obawy o nadużycia i pranie brudnych pieniędzy.

Niestety dzisiaj Neteller nie jest już najpopularniejszym serwisem płatniczym kasyna online, ale ciągle wielu graczy wybiera właśnie tę metodę płatności.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.