Kasyna Online Neteller

W skrócie, gracz kasyna online może dzięki serwisowi Neteller dokonywać wpłat, wypłat i przelewów w każdym kasynie online, które akceptuje płatności przy użyciu tego serwisu.

Neteller ma opinię najszybszej i najbezpieczniejszej metody dokonywania przelewów na konto kasyna online. Możesz tu dokonywać płatności w tym samym dniu i niemal natychmiastowych transakcji pieniężnych.

Z serwisem Neteller Twoje płatności są szybkie i proste, a Ty nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo, ani o ujawnianie szczegółów swojej karty kredytowej. Neteller to poufność i łatwy dostęp do internetowych płatności.Kiedy branża kasyn online stawiała dopiero swoje pierwsze kroki, Neteller Casino było wyłączną metodą dokonywania transakcji w kasynach internetowych.

Jednak już w późnych latach 90 zaczęły pojawiać się różne inne metody płatnicze. Neteller pozostał wówczas akceptowaną metodą dokonywania płatności kasyna online, ale kilka główych banków zaczęło blokować transakcje przy użyciu tego serwisu z obawy o nadużycia i pranie brudnych pieniędzy.

Niestety dzisiaj Neteller nie jest już najpopularniejszym serwisem płatniczym kasyna online, ale ciągle wielu graczy wybiera właśnie tę metodę płatności.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.