Kasyna Online Moneybookers

Gracze kasyna online mogą korzystać z serwisu Moneybookers, aby przesyłać środki ze swojej karty kredytowej lub z konta bankowego bezpośrednio na swoje konto w kasynie online, dokonywać tam płatności i odbierać wypłaty - wszystko to za pośrednistwem emaila.

Serwis Moneybookers jest idealny dla tych osób, które nie posiadają tradycyjnych metod płatniczych. Jako prawdziwie międzynarodowa metoda płatnicza, Moneybookers wita użytkowników z całego świata.

Jeśli myślisz więc o skorzystaniu z tego serwisu podczas dokonywanie płatności w lobby kasyna online, powinienneś pamietać o kilku sprawach.

Po pierwsze podstawową metodą zasilania Twojego konta Moneybookers jest przelew bankowy, ale większość kart kredytowych i płatniczych również może zostać wykorzystana w tym celu. Zaletą serwisu Moneybookers jest to, że gdy zdecydujesz się na wypłatę swoich środków, koszty takiej operacji są naprawdę niskie.

Tak więc jeśli chcesz w pełni cieszyć się swoimi doświadczeniami z kasyna online, a to oznacza wypłatę jak największej części swoich wygranych, skorzystaj z serwisu Moneybookers.

Gwarantujemy, że jest to opłacalny wybór. Dodatkowo weź pod uwagę, że niemal każde kasyno internetowe akceptuje płatności Moneybookers.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.