Kasyna Online Moneybookers

Gracze kasyna online mogą korzystać z serwisu Moneybookers, aby przesyłać środki ze swojej karty kredytowej lub z konta bankowego bezpośrednio na swoje konto w kasynie online, dokonywać tam płatności i odbierać wypłaty - wszystko to za pośrednistwem emaila.

Serwis Moneybookers jest idealny dla tych osób, które nie posiadają tradycyjnych metod płatniczych. Jako prawdziwie międzynarodowa metoda płatnicza, Moneybookers wita użytkowników z całego świata.

Jeśli myślisz więc o skorzystaniu z tego serwisu podczas dokonywanie płatności w lobby kasyna online, powinienneś pamietać o kilku sprawach.

Po pierwsze podstawową metodą zasilania Twojego konta Moneybookers jest przelew bankowy, ale większość kart kredytowych i płatniczych również może zostać wykorzystana w tym celu. Zaletą serwisu Moneybookers jest to, że gdy zdecydujesz się na wypłatę swoich środków, koszty takiej operacji są naprawdę niskie.

Tak więc jeśli chcesz w pełni cieszyć się swoimi doświadczeniami z kasyna online, a to oznacza wypłatę jak największej części swoich wygranych, skorzystaj z serwisu Moneybookers.

Gwarantujemy, że jest to opłacalny wybór. Dodatkowo weź pod uwagę, że niemal każde kasyno internetowe akceptuje płatności Moneybookers.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.