Kości (Craps) Online - Porady

Gra w kości (craps) nie jest łatwą grą ze względu na różnorodność oferowanych zakładów i zasady, wedle których dany zakład można postawić tylko na odpowiednim etapie gry. Zebraliśmy tutaj kilka wskazówek, które pomogą ci zachować spokój podczas gry i lepiej grać w kości.

Zarządzaj swoim budżetem
Zawsze z góry ustalaj budżet na zakłady w grze w kości i trzymaj się go. Stawiaj tylko zakłady o wartości od 2% do 5% swojego budżetu w danej rozgrywce. Nie oczekuj, że zarobisz więcej niż 10% - 20% inwestycji. W kościach uchodzi to za bardzo dobry zysk.

Trzymaj się Mądrych Zakładów
Nie daj się skusić zakładom, które oferują zwrot 15:1 lub 30:1. Są to zakłady dla frajerów i jest rzadkością, aby je wygrać. Trzymaj się zakładów 1:1.

Stawiaj Zakłady "Pass Odds"
Gdy stawiasz zakład "Pass Line", przewaga kasyna wynosi 1,41%, jednak jeśli postawisz dodatkowo zakład "Pass Odds", to przewaga kasyna zmniejszy się do 0,8%, a jeśli postawisz podwójny zakład "Pass Odds", przewaga kasyna spadnie do 0,6%.

Ustal swoje Własne Tempo
Kości (craps)to gra akcji. Podczas gry online można ustawić własny rytm gry, dzięki czemu będziesz czuć się wygodnie i dobrze bawić.

Podbijaj/Obniżaj Zakłady
Najczęściej gracze mają tendencję do nieznacznego zwiększania zakładów, kiedy wygrywają i obniżania ich, gdy przegrywają. Pozwala to na zrównoważoną grę, ale upewnij się, że nie zwiększasz lub nie zmniejszasz zakładów zbyt radykalnie. Zawsze utrzymuj właściwe proporcje.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.