Kości (Craps) Online - Porady

Gra w kości (craps) nie jest łatwą grą ze względu na różnorodność oferowanych zakładów i zasady, wedle których dany zakład można postawić tylko na odpowiednim etapie gry. Zebraliśmy tutaj kilka wskazówek, które pomogą ci zachować spokój podczas gry i lepiej grać w kości.

Zarządzaj swoim budżetem
Zawsze z góry ustalaj budżet na zakłady w grze w kości i trzymaj się go. Stawiaj tylko zakłady o wartości od 2% do 5% swojego budżetu w danej rozgrywce. Nie oczekuj, że zarobisz więcej niż 10% - 20% inwestycji. W kościach uchodzi to za bardzo dobry zysk.

Trzymaj się Mądrych Zakładów
Nie daj się skusić zakładom, które oferują zwrot 15:1 lub 30:1. Są to zakłady dla frajerów i jest rzadkością, aby je wygrać. Trzymaj się zakładów 1:1.

Stawiaj Zakłady "Pass Odds"
Gdy stawiasz zakład "Pass Line", przewaga kasyna wynosi 1,41%, jednak jeśli postawisz dodatkowo zakład "Pass Odds", to przewaga kasyna zmniejszy się do 0,8%, a jeśli postawisz podwójny zakład "Pass Odds", przewaga kasyna spadnie do 0,6%.

Ustal swoje Własne Tempo
Kości (craps)to gra akcji. Podczas gry online można ustawić własny rytm gry, dzięki czemu będziesz czuć się wygodnie i dobrze bawić.

Podbijaj/Obniżaj Zakłady
Najczęściej gracze mają tendencję do nieznacznego zwiększania zakładów, kiedy wygrywają i obniżania ich, gdy przegrywają. Pozwala to na zrównoważoną grę, ale upewnij się, że nie zwiększasz lub nie zmniejszasz zakładów zbyt radykalnie. Zawsze utrzymuj właściwe proporcje.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.