Kim są Wysoko Obstawiający?

Wysoko Obstawiający to poważni gracze, którzy wpłacają i obstawiają znaczne sumy pieniędzy. Wysoko Obstawiający grają przeważnie w gry na wysokie stawki i muszą mieć możliwość wyboru specjalnego kasyna online, które może spełnić ich potrzeby od chwili pierwszego depozytu aż do rodzaju zakładów oferowanych przy stolikach do gry.

Po pierwsze zajmijmy się wyjaśnieniem terminologii. Wysoko Obstawiający może też być określany jako "wieloryb". Jest to termin, na który często można natrafić na portalach hazardowych lub forach.

Większość kasyn online chce mieć u siebie Wysoko Obstawiających, ale większość z nich nie spełnia ich potrzeb. Na iKasyna.pl wyjaśniamy, gdzie Wysoko Obstawiający mogą uzyskać najlepsze bonusy i programy lojalnościowe. Skierujemy was również bezpośrednio do tych kasyn, które nie nakładają określonych limitów zakładów w swoich grach, tak że Wysoko Obstawiający naprawdę mogą cieszyć się grą w sposób, w jaki są do tego przyzwyczajeni w tradycyjnych kasynach.

Prawdą jest, że Wysoko Obstawiający sprawiają, że wiele kasyn online przynosi zyski, mimo że takich graczy jest mniej niż średnio i nisko obstawiających, a przychody, które oni generują mają kluczowe znaczenie dla rentowności kasyn online.

Fakt ten stoi niejako w sprzeczności z faktem, że większość kasyn online nie oferuje Wysoko Obstawiającym opcji zakładów, których oni szukają.

Kolejnym ważnym czynnikiem są bonusy, które kasyna online oferują Wysoko Obstawiającym. Wysokiej jakości kasyna online oferują oddzielne bonusy dla Wysoko Obstawiających, które spełniają ich oczekiwania wyższych premii za pierwsze wpłaty.

Niektóre kasyna oferują również programy lojalnościowe czy programy dla VIP-ów, które oferują specjalne nagrody dla Wysoko Obstawiających.

Jeśli uważasz, że jesteś Wysoko Obstawiającym, skontaktuj się z obsługą klienta w wybranym kasynie online i dowiedz się, jaki specjalny bonus można dostać za wyższy depozyt i jakie nagrody możesz dostać za grę na wysokie stawki.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.