Kasyna Realtime Gaming (RTG)

Realtime Gaming (RTG)

Od momentu sowjego powstania Realtime Gaming zbudowało sobie świetną opinię zarówno wśród graczy, jak i aktorów branży hazardowej. Oprogramowanie od Realtime Gaming jest znane szczególnie dzięki ich grze na automatach "Real Series", która od niedawna jest na rynku i zyskała już sobie ogromną popularność i uznanie graczy.

Realtime Gaming nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów. Na przykład dzięki opcji Auto Play gracze mają teraz możliwość zajmowania się innymi sprawami podczas gry na automatach, a nawet odejścia od komputera, podczas gdy system dalej prowadzi grę. Możesz więc liczyć na super niespodziankę, jak na przykład trafienie jackpota, podczas gdy nie ma Cię nawet przy komputerze.

Co więcej Realtime Gaming daje swoim klientom znacznie więcej wolności przy użytkowaniu oprogramowania. Na przykład operator może wybrać jak wysoki będzie procent wypłaty w danej grze, co czyni nieco skomplikowanym obliczanie, który z producentów oprogramowania oferuje lepsze proceny wypłat.

Dla niektórych graczy może to być powód do niezadowolenia, dlatego podajemy tę informację. Pamiętaj, że większość innych dostawców oprogramowania nie daje swoim operatorom takiej możliwości.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.