Jak Grać w Kości (Craps)

Gra w kości (craps) ma zasady, które na początku mogą wydawać się skomplikowane, ale kiedy już się je zna, sama gra jest bardzo prosta. Gra rozgrywana jest przez co najmniej jednego gracza, który gra przeciw kasynu.

Gracz, który rzuca 2 kości, nazywany jest strzelcem ("shooter"). Rola strzelca przechodzi z gracza na gracza zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Każdy z graczy przy stole do gry w kości będzie miał szansę być strzelcem, ale może zrzec się tego prawa i po prostu nadal stawiać zakłady.

Gracze zbierają się wokół stołu do gry w kości i robią zakłady, czy strzelec wyrzuci kości, które dadzą mu wygraną, czy nie.

Główny zakład nazywa się "Pass Line" i stawia się go przed początkowym rzutem ("Come Out"). Jeśli pierwszy rzut daje 7 lub 11, to zakład "Pass Line" wygrywa, a jeśli nie, to zakład "Pass Line" przegrywa. W tym przypadku runda dobiega końca.

W przypadku gdy rzut "Come Out" daje 2, 3 lub 12, to zakład "Don't Pass" wygrywa, lub jest remis (w przypadku, gdy wypadnie 12), a "Pass Line" przegrywa.

Jeśli wynikiem rzutu "Come Out" jest inny numer (4, 5, 6, 8, 9 lub 10), to ten numer staje się punktem. Punktu będzie oznaczony na stole do gry w kości i strzelec będzie nadal rzucał, aż trafi liczbę Punktu lub wyrzuci 7. Jeżeli liczba punktu zostanie wyrzucona przed 7, to zakład "Pass Line" wygra, a jeśli nie, to wygra zakład "Don't Pass".

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, jakie rodzaje zakładów są dostępne dla graczy na różnych etapach gry. Warto raczej wybierać zakłady w stosunku 1:1, niż zakłady o wyższych wypłatach, ponieważ przewaga kasyna w tych zakładach jest bardzo wysoka.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.