Historia ruletki online

Możesz być pewny, że ruletka jest w ofercie każdego kasyna, również każdego kasyna online. Mimo że ruletka nie zyskała takiej samej popularności w USA, jaką cieszy się w Europie, kasyna online wybrały ruletkę na jedną z pierwszych gier w swojej ofercie. Pamiętaj, że istnieją dwie odmiany gry w ruletkę - ruletka europejska oraz ruletka amerykańska.

Gdy odwiedzasz kasyno online, masz możliwość wyboru między europejską i amerykańską wersją ruletki i tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz bezpieczniejszą wersję europejską z jednym zerem, czy wersję amerykańską z podwójnym zerem. Niezależnie którą wersję wybierzesz, na pewno będziesz się wyśmienicie bawić, a fantastyczna, kolorowa grafika oferowana przez kasyna online sprawi, że będą to niezapomniane przeżycia.

Europejska wersja ruletki jest generalnie bardziej popularna w naziemnych kasynach, a także na stronach kasyna online, bowiem w tej wersji jest tylko jedno zero na kole ruletki, w przeciwieństwie do wersji amerykańskiej, gdzie jest również podwójen zero. Oczywiście mniejsza ilość zer daje lepsze szanse na wygraną, a większa ilośc zer to większa przewaga kasyna. Nie trzeba być bardzo doświadczonym graczem, aby domyślić się, że gra z mniejszą przewagą kasyna cieszy się większą popularnością wśród graczy.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.