Historia ruletki online

Możesz być pewny, że ruletka jest w ofercie każdego kasyna, również każdego kasyna online. Mimo że ruletka nie zyskała takiej samej popularności w USA, jaką cieszy się w Europie, kasyna online wybrały ruletkę na jedną z pierwszych gier w swojej ofercie. Pamiętaj, że istnieją dwie odmiany gry w ruletkę - ruletka europejska oraz ruletka amerykańska.

Gdy odwiedzasz kasyno online, masz możliwość wyboru między europejską i amerykańską wersją ruletki i tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz bezpieczniejszą wersję europejską z jednym zerem, czy wersję amerykańską z podwójnym zerem. Niezależnie którą wersję wybierzesz, na pewno będziesz się wyśmienicie bawić, a fantastyczna, kolorowa grafika oferowana przez kasyna online sprawi, że będą to niezapomniane przeżycia.

Europejska wersja ruletki jest generalnie bardziej popularna w naziemnych kasynach, a także na stronach kasyna online, bowiem w tej wersji jest tylko jedno zero na kole ruletki, w przeciwieństwie do wersji amerykańskiej, gdzie jest również podwójen zero. Oczywiście mniejsza ilość zer daje lepsze szanse na wygraną, a większa ilośc zer to większa przewaga kasyna. Nie trzeba być bardzo doświadczonym graczem, aby domyślić się, że gra z mniejszą przewagą kasyna cieszy się większą popularnością wśród graczy.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.