Historia pokera online

Gra w pokera ma naprawdę wiele do zaoferowania graczom kasyna online na całym świecie. Po pierwsze, nie można zapomnieć, że poker to jedna z najbardziej stylowych gier, zarówno w kasynach naziemnych, jak i na stronach kasyna online. Jeśli chodzi o grę w pokera, to naprawdę wystarczy usiąść przy stoliku - prawdziwym lub wirtualnym - i już można zacząć wygrywać. Poker ma ściśle określony zestaw zasad oraz fascynującą historię.

Poker wywodzi się z saloonów Dzikiego Zachodu i posiada prawdopodobnie więcej odmian niż jakakolwiek inna gra kasyna. W pokerze gracze grają przeciwko sobie, a nie tylko przeciwko krupierowi jak w blackjacku. Poker to równiż interakcje między graczami podcas gry. Blefowanie, czyli udawanie, że posiada się karty, których tak na prawdę sie nei ma, jest kluczową częścią tej gry i musisz umieć sprawić, że inni gracze Ci uwierzą.

Poker to gra, w której gra się 52 kartami. Niektóre odmiany tej gry używają kilku talii kart lub dżokerów jako dzikich kart. Karty są uszeregowane od najwyższych do najniższych, zaczynając od Asów, poprzez Króla, Damę, Waleta, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2 i znowu Asa. As może być wysoką lub niską kartą. Są tu cztery kolory: piki, kiery, karo i trefle, ale żaden kolor nie jest wyższy od innego. Każdy gracz otrzymuje pięć kart i musi stworzyć z nich odpowiedni układ. Najwyższy układ kart wygrywa.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.