Gra w kości kasyna online - zasady i rady

W grze w kości bardzo ważne jest to, aby umieć rozróżnić wszystkie dostępne tam zakłady, co niezwykle pomaga w tej grze kasyna online. Wybór zakładów w grze w kości jest naprawdę spory i gracz może się w tym nieco pogubić. Dzieki niektórym z nich możesz wygrać, lub przegrać już po jednym rzucie kości, jednak inne z nich mogą trzymać Cię w grze przez wiele rund, zanim okaże się, czy wygrasz, czy przegrasz. W tej sekcji przedstawiamy Ci kilka różnych rodzajów zakładów i podstawowych zasad gry w kości. Gra w kości kasyna online nie jest wcale aż tak skomplikowana.

W grze w kości jest wiele podstawowych terminów, które powinien znać każdy gracz kasyna online. Na przykład zakład "pass-line", który jest najbardziej popularnym zakładem w grze w kości. Podczas otwierającego rzutu kości, każdy gracz, który postawił zakład na "pass line", wygrywa, jeśli wypadnie 7 lub 11. Wyrzucenie "craps" oznacza, że wypadła albo 2, albo 3, lub 12, a wówczas każdy gracz, który obstawiał zakład "pass-line" przegrywa automatycznie.

Jeśli zdarzy się tak, że rzucający wyrzuci 7, zanim wyrzucił numer ustanowiony przez punkt, mówi się, że jest on "wysiódemkowany" z gry i w takiej sytuacji, rzucający przekazuje kolejkę kolejnemu graczowi kasyna online. Na początku każdej rundy obstawiania, rzucający jak również pozostali gracze mogą zdecydować o postawieniu zakładu "don't-pass". Jest to przeciwieństwo zakładu "pass-line". Wówczas gracz otrzymuje wygraną, jesli rzucający kości w rzucie otwierającym wyrzuci "craps", a przegrywa, gdy wypadnie 11.

Jeśli zastanawiasz się, jakie rodzaje zakładów są najbardziej korzystne, to miej na uwadze, że w porównaniu do zakładu "pass-line", zakład "don't-pass" ma mniejszą przewagę kasyna, a oferuje te same szanse, gdy zostanie ustalony punkt. Gdy gracz kasyna online zna już te podstawowe zasady, może śmiało spróbować swojego szczęścia w grze w kości kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.