Gra w kości kasyna online - zasady i rady

W grze w kości bardzo ważne jest to, aby umieć rozróżnić wszystkie dostępne tam zakłady, co niezwykle pomaga w tej grze kasyna online. Wybór zakładów w grze w kości jest naprawdę spory i gracz może się w tym nieco pogubić. Dzieki niektórym z nich możesz wygrać, lub przegrać już po jednym rzucie kości, jednak inne z nich mogą trzymać Cię w grze przez wiele rund, zanim okaże się, czy wygrasz, czy przegrasz. W tej sekcji przedstawiamy Ci kilka różnych rodzajów zakładów i podstawowych zasad gry w kości. Gra w kości kasyna online nie jest wcale aż tak skomplikowana.

W grze w kości jest wiele podstawowych terminów, które powinien znać każdy gracz kasyna online. Na przykład zakład "pass-line", który jest najbardziej popularnym zakładem w grze w kości. Podczas otwierającego rzutu kości, każdy gracz, który postawił zakład na "pass line", wygrywa, jeśli wypadnie 7 lub 11. Wyrzucenie "craps" oznacza, że wypadła albo 2, albo 3, lub 12, a wówczas każdy gracz, który obstawiał zakład "pass-line" przegrywa automatycznie.

Jeśli zdarzy się tak, że rzucający wyrzuci 7, zanim wyrzucił numer ustanowiony przez punkt, mówi się, że jest on "wysiódemkowany" z gry i w takiej sytuacji, rzucający przekazuje kolejkę kolejnemu graczowi kasyna online. Na początku każdej rundy obstawiania, rzucający jak również pozostali gracze mogą zdecydować o postawieniu zakładu "don't-pass". Jest to przeciwieństwo zakładu "pass-line". Wówczas gracz otrzymuje wygraną, jesli rzucający kości w rzucie otwierającym wyrzuci "craps", a przegrywa, gdy wypadnie 11.

Jeśli zastanawiasz się, jakie rodzaje zakładów są najbardziej korzystne, to miej na uwadze, że w porównaniu do zakładu "pass-line", zakład "don't-pass" ma mniejszą przewagę kasyna, a oferuje te same szanse, gdy zostanie ustalony punkt. Gdy gracz kasyna online zna już te podstawowe zasady, może śmiało spróbować swojego szczęścia w grze w kości kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.