Gra w kości kasyna online - porady

W porównaniu do kilku innych popularnych gier kasyna online, takich jak poker czy blackjack – gra w kości jest stosunkowo prosta. Jednakże każdy potencjalny gracz kasyna online musi pamietać, że kości to gra stołowa, nie gra karciana. I jako gra stołowa, kości mają kilka różnych aspektów, które powinny być dokładnie wyjaśnione zanim rozpocznie się grę.

Zanim rozpoczniesz grę w kości, musisz zapoznać się z podstawowymi zasadami gry. Stół do gry w kości kasyna online jest pokryty wzorem, który pokazuje dokładnie, gdzie możesz umieścić swoje zakłady. Środkowa część stołu jest zarezerwowana na zakłady "One Roll" i "Hardway". Krawędzie stołu sa przeznaczone na stawianie zakładów Field, Place, Come, Pass Line i wszystkich pozostałych zakładów. Oba końce stołu wyglądają identycznie, bowiem gracze mogą siedzieć po obu jego stronach. Każdy gracz rzuca kości raz w danej rundzie, a rzuty odbywają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
Jeśli grałeś już w kości w naziemnym kasynie, to gra w kości kasyna online nie powinna wydać Ci się skomplikowana. Kasyno online daje każdemu z graczy jego kolejkę do rzucenie kości. Jak już wspomnieliśmy, gra w kości rozpoczyna się od tego, że gracz rzuca kości, rozpoczynając grę tak zwanym rzutem otwierającym, czyli pierwsztm rzutem w danej rundzie.

Rzut otwierający ma miejsce tylko wówczas, gdy gracz nie wyrzucił zwycięskiego rzutu, co rozpoczyna nowa kolejkę w tej grze kasyna online, gdy nowy gracz rzuca kości. Jeśli nowy gracz wyrzuci odpowiednie numery, ma przed sobą kolejny rzut, rozpoczynając kolejną rundę obstawiania. Jeśli wypadnie 7 lub 11, gracz rzucający kości wygrywa i kolejka dochodzi do końca. Jeśli gracz wyrzuci "craps" (czyli 2, 3, lub 12), wówczas przegrywa on rundę i kończy swoją kolejkę.
Wyrzucenie punktu, czyli gdy rzucający kości wyrzucił 4, 5, 6, 8, 9, lub 10, wyznacza punkt, czyli numer, który rzucający będzie musiał ponownie wyrzucić, zanim wyrzuci 7, aby wygrać, jeśli stawiał zakład "pass-line". Inaczej przegra runde obstawiania. Dzięki tym prostym zasadom, będziesz mógł zacząć grać w kości kasyna online i cieszyć się tą fascynującą grą kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.