Gra w kości kasyna online

Kości to jedna z najbardziej ekscytujących i najpopularniejszych gier kasyna online, ale może być ona nieco skomplikowana. Mimo że doświadczeni gracze uważają kości za prostą grę, to nowi gracze kaysna online, muszą zapoznać się najpier z jej zasadami. W tym dziale możesz poznać podstawowe strategie gry w kości, dostarczymy Ci też wskazówki dotyczące tej gry.

Gdzie grać w kości?

%casino%

Prawdziwi fani kasyna online lubią znać również historię gier także gry w kości. Ta jedna z najpopularniejszych gier kasyna jest również jedną z najstarszych. Prawdziwi znawcy gier kasyna twierdzą, że gra w kości wywodzi się z gry zwanej "azzahr" o arabskich korzeniach. W XVIII wieku gra stała się popularna we Francji, gdzie nosiła nazwę "hasard", a następnie trafiła do Anglii, gdzie zaczęto nazywać ją "hazard". Ostatecznie Francuzi przyjęli angielską nazwę gry i spopularyzowali ją w swoich osadach w Kanadzie, głównie w osadze zwanej Acadia. Gdy Anglicy przejęli kontrolę nad Acadią, Francuzi uciekli do Nowego Orleanu, gdzie gra rozwinęła się na przestrzeni lat.

Oprócz pewnych zasad zmieniła się również nazwa gry z "hazard" na "crabs", a następnie na "craps". Dzięki tej ewolucji powstała gra, którą zna i lubi mnóstwo graczy kasyna online na całym świecie. Teraz, gdy znasz już hostorię tej fantastycznej gry, możesz poznać też jej zasady i zacząć grać w kości kasyna online.

%articles%

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.