Gra w kości kasyna online

Kości to jedna z najbardziej ekscytujących i najpopularniejszych gier kasyna online, ale może być ona nieco skomplikowana. Mimo że doświadczeni gracze uważają kości za prostą grę, to nowi gracze kaysna online, muszą zapoznać się najpier z jej zasadami. W tym dziale możesz poznać podstawowe strategie gry w kości, dostarczymy Ci też wskazówki dotyczące tej gry.

Gdzie grać w kości?

%casino%

Prawdziwi fani kasyna online lubią znać również historię gier także gry w kości. Ta jedna z najpopularniejszych gier kasyna jest również jedną z najstarszych. Prawdziwi znawcy gier kasyna twierdzą, że gra w kości wywodzi się z gry zwanej "azzahr" o arabskich korzeniach. W XVIII wieku gra stała się popularna we Francji, gdzie nosiła nazwę "hasard", a następnie trafiła do Anglii, gdzie zaczęto nazywać ją "hazard". Ostatecznie Francuzi przyjęli angielską nazwę gry i spopularyzowali ją w swoich osadach w Kanadzie, głównie w osadze zwanej Acadia. Gdy Anglicy przejęli kontrolę nad Acadią, Francuzi uciekli do Nowego Orleanu, gdzie gra rozwinęła się na przestrzeni lat.

Oprócz pewnych zasad zmieniła się również nazwa gry z "hazard" na "crabs", a następnie na "craps". Dzięki tej ewolucji powstała gra, którą zna i lubi mnóstwo graczy kasyna online na całym świecie. Teraz, gdy znasz już hostorię tej fantastycznej gry, możesz poznać też jej zasady i zacząć grać w kości kasyna online.

%articles%

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.