Gra w keno kasyna online, Gdzie grać w keno?

Wielu graczy kasyna online uwielbia grę w keno za jej prostotę i rozrywkowość, którą oferuje ta fantastyczna gra kasyna online. Mimo że jest to dość prosta gra, to jej historia jest nieco skomplikowana. Keno wywodzi się z Chin, a d Stanów Zjednoczonych zostało przyniesione przez chińskich imigrantów w końcu XIX wieku. W swojej początkowej formie keno było grą składającą się z 80 chińskich symboli, które zostały później zastąpione w USA 80 arabskimi numerami.

Gdzie grać w keno:

%casino%

Jednak fascynująca historia gry w keno jeszcze się tam nie kończy. Fani tej gry mogą odkryć jeszcze wiele ciekawych faktów. Na przykład, przez pewnien czas w Newadzie każdy numer miał odpowiadające mu imię konia wyścigowego i gra była znana jako keno-wyścigi konne. Ta odmiana przestała istnieć koło 1951 roku, kiedy nałożono podatki na zakłady na wyścigi konne poza torem wyścigowym. Operatorzy nie chcieli aby ich gra była mylona z zakładami na wyścigi konne. Niemniej jednak ech gry keno-wyścigi konne pozostało. Liczne kasyna online, jak również kasyna nazniemna, nadal nazywają każdą rundę wyścigiem, a jeśli stawiasz zakład na więcej niż jedną grę w tym samym czasie, nabywasz kupon "multiwyścigowy".

Interesującym faktem jest to, praktycznie wszystkie kasyna w Newadzie mają w ofercie salony keno, gdzie kule z numerami są losowane w specjalnej maszynie losującej. Wiele kasyn na środkowym zachodzi USA również oferuje gry w keno na żywo, a kasyna w Atlantic City mają grę w keno na żywo w swojej ofercie od 1994 roku. Kasyna na statkach oferują fanom keno także keno w wersji wideo, które cieszą się ogromną popularnością i oferują graczom nawet rundy bonusowe. Także kasyna online oferują ekscytujące i niezwykle kolorowe wersje gry w keno swoim graczom.

%articles%

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.