Gra w keno kasyna online, Gdzie grać w keno?

Wielu graczy kasyna online uwielbia grę w keno za jej prostotę i rozrywkowość, którą oferuje ta fantastyczna gra kasyna online. Mimo że jest to dość prosta gra, to jej historia jest nieco skomplikowana. Keno wywodzi się z Chin, a d Stanów Zjednoczonych zostało przyniesione przez chińskich imigrantów w końcu XIX wieku. W swojej początkowej formie keno było grą składającą się z 80 chińskich symboli, które zostały później zastąpione w USA 80 arabskimi numerami.

Gdzie grać w keno:

%casino%

Jednak fascynująca historia gry w keno jeszcze się tam nie kończy. Fani tej gry mogą odkryć jeszcze wiele ciekawych faktów. Na przykład, przez pewnien czas w Newadzie każdy numer miał odpowiadające mu imię konia wyścigowego i gra była znana jako keno-wyścigi konne. Ta odmiana przestała istnieć koło 1951 roku, kiedy nałożono podatki na zakłady na wyścigi konne poza torem wyścigowym. Operatorzy nie chcieli aby ich gra była mylona z zakładami na wyścigi konne. Niemniej jednak ech gry keno-wyścigi konne pozostało. Liczne kasyna online, jak również kasyna nazniemna, nadal nazywają każdą rundę wyścigiem, a jeśli stawiasz zakład na więcej niż jedną grę w tym samym czasie, nabywasz kupon "multiwyścigowy".

Interesującym faktem jest to, praktycznie wszystkie kasyna w Newadzie mają w ofercie salony keno, gdzie kule z numerami są losowane w specjalnej maszynie losującej. Wiele kasyn na środkowym zachodzi USA również oferuje gry w keno na żywo, a kasyna w Atlantic City mają grę w keno na żywo w swojej ofercie od 1994 roku. Kasyna na statkach oferują fanom keno także keno w wersji wideo, które cieszą się ogromną popularnością i oferują graczom nawet rundy bonusowe. Także kasyna online oferują ekscytujące i niezwykle kolorowe wersje gry w keno swoim graczom.

%articles%

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
300€ Weź Bonus!
100€ Weź Bonus!
400€ Weź Bonus!
500PLN Weź Bonus!
€100 Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.