Gra w Keno kasyna online - jak grać?

Pierwszą rzeczą, której musi nauczyć się początkujący gracz w keno, jest różnica między poszczególnymi rodzajami kuponów do gry. Na przykład najpopularniejszy kupon, gdzie stawia się pojedyncze zakłady na wybrane numery, nazywa się kuponem prostym. Mamy też jednak tak zwany kupon królewski, który posiada tak zwany królewski numer używany później we wszystkich kombinacjach. Kolejną możliwością jest kombinacja kuponów, gdy gracz kasyna online wybiera kilka grup numerów i dokonuje ich kompilacji. Na przykład, kupon z grupami dwóch, trzech i czterech numerów może być rozegrany jako 1/2, 1/3, 1/4, 1/5 (z grupami dwóch i trzech numerów razem), 1/6 (razem grupa dwóch i czterech numerów), 1/7 (razem grupa trzech i czterech numerów), 1/9 (wszystkie trzy grupy). W rezultacie, wygrana takiego kuponu automatycznie wzrasta z 1$ do 7$.

Kolejną opcją dla graczy w keno kasyna online jest gra o progresywnego jackpota. W przypadku obstawiania większej liczby numerów, lub stawiania wyższych zakładów, niektóre gry w keno oferują możliwość udziału w grze o progresywnego jackpota. Mimo że wielu graczy kasyna online uważa grę w keno za grę, w której nie można wygrać dużo za jednym razem, to progresywny jackpot dochodzi do takich sum, że kasyno internetowe oferuje aż 100% zwrot. W 1994 roku kupon za 2$ na osiem numerów wygrał aż 200.000$ w jednym z kasyn Las Vegas. W przypadku 250.000$ jackpota, gracz ma 17,4% szans. Nie oznacza to jednak, że można siedzieć i czekać na swoją kolejkę. Wyniki mogą bowiem różnić się znacznie w krótkich okresach czasu. Jeśli spojrzy się na liczby, to okaże się, że gracz w keno może liczyć na trafienie 8 z 8 numerów średnio raz na 230.000 prób. Tymczasem kupony na 8 numerów wypłacają dopiero po trafieniu przynajmniej 5 z nich, tak więc zaledwie 2% wszystkich kuponów było nagradzanych jakąkolwiek wygraną.

Momo że właśnie podaliśmy Ci przykład dość poważnych wygranych w keno, to nie ma wielu graczy kasyna online, którzy uważają keno za swoją ulubioną grę. Oczywiście keno to gra, gdzie nie możesz spodzewać się masywnego jackpota co godzinę, a to ze względu na naturę stawianych tu zakładów. Jednak keno nie jest też koniecznie grą dla początkujących graczy kasyna online. Wielu doświadczonych graczy kasyna online lubi czasem zrelaksować się podczas partyjki gry w keno. W końcu jest to gra zależąca w całości od losu i szczęścia. Niemniej jednak jeśli chcesz spróbować szczęścia w grze w keno kasyna online, poznaj dokładnie zasady gry i dopiero wówczas stawiaj zakład. Powodzenia!

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.