Gra kasyna - Blackjack

Ciężko by było znaleźć gracza kasyna online, który nigdy nie słyszał o takiej grze, jak blackjack. Blackjack online jest dostępny w ofercie praktycznie każdego kasyna online i jest uważany za jedną z najpopularniejszych gier kasyna. Główną zasadą gry w blackjacka jest to, że karty mają wartość od 2 do 10 według swojej rangi. Wszystkie figury mają wartość 10. Asy są kartami półdzikimi, czyli mogą mieć wartość 1 lub 11 punktów. Najwyższej wartości układ w blackjacku to as i karta o wartości 10 i nazywa się go właśnie blackjackiem.

Blackjack - gdzie grać?

%casino%

Każda runda blackjacka zaczyna się od od obstawienia zakładu przez każdego z graczy. Następnie krupier kasyna online rozda po dwie karty każdemu z graczy oraz sobie. Gracz wygrywa, jeśli jego układ ma wyższą wartość niż układ kart krupiera, ale bez przekraczania liczby 21. Jeśli gracz lub krupier przekroczyli wartość 21 punktów, runda jest automatycznie przegrana. Może również dojść do remisu pomiędzy krupierem i graczem.

Należy również pamiętać, że karty gracza są przeważnie rozdawane jako odkryte. Tymczasem jedna z karto krupiera jest odkryta, a druga zakryta. Jeśli krupier posiada 10 lub asa, możliwe, że trafi blackjacka i wszyscy gracze przegrają, oprócz tych, którzy również mają blackjacka. Blackjack jest jedną z najpopularniejszych gier kasyna online i nic nie zapowiada zmiany. Z nami poznasz kasyna online, w których oferowany jest najlepszy blackjack online.

%article%

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.