Kasyna Online EcoCard

Kolejną metodą płatniczą, nad której wyborem warto się zastanowić jest EcoCard. Jest to metoda prosta, bezpieczna i dbająca o ochronę prywatności swoich klientów.

Niewątpliwą zaletą serwisu EcoCard jest fakt, że zapewnia Ci szybką i wygodną obsługę transakcji finansowych bez konieczności podawania szczegółów Twojej karty kredytowej.

Także większość kasyn online akceptuje serwis EcoCard jako uznaną metodę płatniczą. EcoCard to bardzo prosta rejestracja, wygodny i natychmiastowy dostęp do konta, bezpieczne i darmowe transakcje i praktycznie brak odmowy akceptacji płatności przez jakiekolwiek instytucje.

EcoCard to nie tylko niezwykle innowacyjna metoda płatnicza, skupiająca się na transakcjach kasyna online, ale to także dodatkowe korzyści dla graczy, takie jak bonusy.

Największą zaletą serwisu EcoCard jest to, że nie musisz ujawniać żadnych osobistych informacji, a środki na swoje konto w serwisie przelewasz przy pomocy przelewu elektronicznego, Western Union czy bezpośrednio z konta bankowego w europejskim banku.

Po dokonaniu rejestracji w EcoCard, otrzymasz konto, z którego możesz korzystać, aby zasilić swoje konto kasyna online, lub wypłacić pieniądze. Wypłaty możesz dokonać przez przelw elektroniczny lub czek. Z EcoCard możesz zacząć zyskiwać na swojej grze w kasynie już dziś.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.