Czym są bonusy powitalne?

W ostatnim dziesięcioleciu liczba kasyn online dramatycznie wzrosła i gracze mogą teraz wybierać z setek kasyn online. Liczba ta nie obejmuje licznych stron oferujących zakłady sportowe oraz pokera online, które mają w ofercie również niektóre gry kasyna online. Jeśli więc weźmiemy pod uwagę również te strony internetowe, liczba kasyn online z pewnością przekroczy tysiąc.

Z tego względu kasyna online muszą ze sobą współzawodniczyć, aby przyciągnąć nowych graczy, a drogą do tego jest atrakcyjny bonus powitalny.

Bonus powitalny kasyna online to bonus oferowany nowym graczom kasyna online, którzy dokonali swojej pierwszej wpłaty do kasyna online. Bonus powitalny kasyna online różni się swoją wysokością w zależności od danego kasyna.

Niektóre kasyna online oferują bonus powitalny jako z góry ustaloną sumę, jeśli tylko gracz dokona wpłaty w wysokości spełniającej minimalny wymóg do otrzymania tego bonusu. Duże kasyna online i uznane kasyna, które poczuły konkurencję w postaci licznych nowych kasyn online pojawiających się na rynku, oferują zwykle atrakcyjniejszy bonus powitalny kasyna online.

Bonus powitalny dużego i uznanego kasyna online będzie przeważnie oferowany w postaci procentu wpłaconej przez gracza kwoty. Niektóre kasyna online oferują bardzo wysokie bonusy powitalne, jak 200% do 500$ czy nawet do 1000$, aby zachęcić graczy do wysokiej pierwszej wpłaty oraz do grania w gry danego kasyna online przez długi czas.

Zanim zaakceptujesz tak wysoki bonus powitalny, warto jest przetestować kasyno online, grając w gry treningowe, tak aby dowiedzieć się jak najwięcej również o wymogu obrotu dla bonusu, który otrzymasz, gdy dokonasz już pierwszej wpłaty.

Na ikasyna.pl znajdziesz wszystkie informacje, które pozwolą ci wybrać najlepsze i najwyższe bonusy kasyna online oraz dowiesz się wszystkiego o wymogach obrotu, które są im przypisane.

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź nasz Ranking Kasyn. Dowiesz się tam wszystkiego, co pozwoli ci dokonać mądrego i bezpiecznego wyboru jeśli chodzi o twoją pierwszą wpłatę do kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.