Kasyna Online Click2Pay

Ten serwis płatniczy oferuje fantastyczne funkcje, jak na przykład karta płatnicza, która pozwoli Ci w prosty i bezpieczny sposób wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie.

Może się to okazać przydatne, gdy zdecydujesz się wypróbować swoje umiejętności z kasyna online w tradycyjnym kasynie. Serwis Click2Pay daje Ci też możliwość przelewania funduszy z i na Twoje konto o każdej porze i w każdym miejscu.

Oznacza to, że Twoje wygrane z kasyna online szybko i bezpiecznie znajdą się na Twoim koncie, abyś mógł jak najszybciej się nimi cieszyć.

Click2Pay ma opinię jednego z najbezpieczniejszych i najprostszych w użyciu serwisów płatniczych dla użytkowników kasyna online.

Serwis ten działa po prostu na zasadzie portfela elektronicznego, który można zasilić przy pomocy wielu różnych metod, między innymi kartą kredytową czy przelewem bankowym. Click2Pay jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod płatniczych wśród fanów kasyna online, a ci gracze, którzy dobrze znają serwis Neteller, nie będą mieli problemu z korzystaniem z Click2Pay.

Masz tu możliwość przelania środków prosto z serwisu Click2Pay na konto w banku amerykańskim, lub innym międzynarodowym banku. Dodatkowo czekają Cię tu specjalne bonusy za korzystanie z Click2Pay.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.