Cenne wskazówki dla graczy kasyna online

Zawsze są tacy gracze kasyna, którzy szukają czegoś bardziej oryginalnego niż tradycyjne gry kasyna online, jak poker czy blackjack. Nieco inną grą kasyna online jest na przykład keno. Ta gra pochodzi oryginalnie z Chin i była wykorzystywana w różnych sytuacjach, na przykład podczas budowy Wielkiego Muru. Naziemne kasyna już od dawna oferują tę grę, tak więc również kasyna online dodały ja do swojej oferty.

Niektórzy gracze kasyna online porównują tę grę do gry w scraps. Podobieństwem jest przede wszystkim to, że obie gry dają możliwość wygrania dużej sumy pieniędzy przy minimalnych nakładach własnych. Oczywiście każdy fan kasyna online powinien znać kilka podstawowych zasad tej gry. Na przykład im więcej numerów wybierzesz, tym mniejsze są Twoje szanse na otrzymanie dużej wygranej kasyna online, dlatego lepiej jest wybrać kilka numerów i je obstawiać - wówczas możesz zostać prawdziwym zwycięzcą!

Gracze kasyna online nie powinni być onieśmieleni faktem, że będą musieli grać w oryginalną chińską wersję gry ze 120 chińskimi symbolami. Gra w keno została przystosowana do potrzeb współczesnego kasyna online i posiada 80 numerów do wyboru. Ta gra kasyna online jest bardzo podobna do gier loteryjnych, gracz od razu widzi więc wynik gry i możliwość wyboru dowolnych numerów. Weź jednak pod uwagę, że gra nie jest zbyt strategiczna, tak więc jeśli szukasz gry strategicznej, keno może nie być dla Ciebie najlepszą grą.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.