Bonusy Kasyna Online - Podstawowe Rodzaje

Liczba kasyn online wyraźnie wzrosła w ostatnim dziesięcioleciu i dzisiaj możemy wybierać spośród setek kasyn online na rynku. Z tego względu kasyna online ostro ze sobą współzawodniczą i oferują graczom rozmaite promocje, aby pozyskać nowych graczy, jak i zachęcić resztę graczy do częstszej gry. Poniżej znajdziesz listę, na której umieściliśmy najczęściej oferowane bonusy kasyna online:

Bonus powitalny - jest to bonus kasyna online oferowany nowym graczom, którzy dokonują swojej pierwszej wpłaty do kasyna online.

Bonus identyczny - jest to rodzaj bonusu powitalnego w wysokości identycznej, jak wysokość pierwszej wpłaty gracza.

Bonus bez depozytu - to tak zwany darmowy bonus oferowany przez niektóre kasyna online. Oznacza to, że gracz nie musi dokonywać wpłaty, aby na jego koncie gracza znalazły się prawdziwe pieniądze. Tylko nieliczne kasyna online oferują taki bonus, a te które to robią, najczęściej ograniczają jego sumę, aby tylko dać graczom przedsmak gry na prawdziwe pieniądze. Tutaj znajdziecie informacje i linki do kasyn online oferujących bonus bez depozytu.

Bonus za doładowanie konta - po tym, gdy gracz dokona swojej pierwszej wpłaty i pogra trochę w gry kasyna online, może zechcieć dokonać kolejnego depozytu. Niektóre kasyna online oferują graczom bonus za kolejną wpłatę. Ten rodzaj bonusu to bonus za doładowanie konta, a jego wysokość waha się w zależności od danego kasyna.

Bonus roczny - liczne kasyna online lubią nagradzać swoich lojalnych graczy i oferują im roczny bonus kasyna online za ich wszystkie depozyty w danym roku. Niektóre kasyna online oferują tego rodzaju bonus nie za roczne wpłaty, ale raczej za kilka kolejnych wpłat gracza. Czasami jest to 10 kolejnych wpłat, a czasami 20 depozytów.

Bonus za polecenie przyjaciela - kasyna online są zawsze zainteresowane pozyskaniem kolejnych graczy, tak więc gdy uczyniły już jakiegoś gracza zadowolonym klientem kasyna, z radością wynagrodzą go za polecenie znajomych. Bonus kasyna online za polecenie przyjaciela jest oferowanych tylko za tych znajomych, którzy dokonają pierwszej wpłaty, a nie za tych, którzy grają za darmo w gry treningowe. Wysokość bonusu za polecenie przyjaciela waha się w zależności od danego kasyna online, tak więc sprawdź to, zanim zaczniesz polecać znajomych.

Sticky bonus, czyli bonus na grę - jest to bonus kasyna online przyznawany graczom tylko i wyłącznie na grę w gry kasyna online. Bonus ten nie może być wypłacony i jego jedynym celem jest zwiększenie sumy, za którą możesz grać.

Pamiętaj: wszystkie bonusy kasyna online mają swoje wymogi i ograniczenia. Ograniczenia te nazywane są wymogiem obrotu czy wymogiem obstawiania. Różnią się one w zależności od danego kasyna online i od danego bonusu kasyna. Przeważnie im wyższy bonus kasyna online, tym większe restrykcje.

Kasyna online nakładają te ograniczenia, aby uniknąć nadużyć, takich jak zapisanie się przez gracza do kasyna online i wypłacenie otrzymanego bonusu kasyna online bez gry w gry kasyna. Pamiętaj, że kasyna online też chcą zarobić pieniądze i rzadko kiedy dają coś za darmo.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.