Bonus bez Depozytu

Kasyna online pojawiły się na rynku wraz z rozwojem internetu w połowie lat 90. Jednak na początku kasyna online były nieliczne i konkurencja była stosunkowo mała.

W ostatnim dziesięcioleciu na rynek wkroczyły liczne nowe kasyna online i dziś można je liczyć w tysiącach. Spowodowało to bardzo zawziętą konkurencję w branży kasyn online.

Narzędziem, jakie kasyna online wykorzystują do przyciągania coraz to nowych graczy, są oczywiście bonusy kasyna online. Niemal wszystkie bonusy kasyna online są przyznawane za wpłatę na konto gracza, czyli w zamian za depozyt gracz otrzymuje bonus od kasyna online.

Taki bonus kasyna online może mieć z góry ustaloną sumę, lub może zależeć od wysokości wpłaty gracza.

Jednak w związku z tym, że niemal wszystkie kasyna online oferują bonusy od depozytu, niektóre kasyna online postanowiły zyskać przewagę na polu promocji i zaoferować swoim graczom bonusy bez depozytu.

Bonus bez depozytu przyznawany jest graczom za samo zapisanie się do kasyna online, bez konieczności dokonywania wpłaty na konto gracza. Bonus bez depozytu przeważnie nie może zostać wypłacony, co oznacza, że gracz może wykorzystać go wyłącznie na grę w gry kasyna online.

Tylko nieliczne kasyna online oferują swoim graczom bonusy bez depozytu, ponieważ przeważnie przyciągają one graczy, którzy grają wyłącznie za sumę darmowego bonusu, a następnie opuszczają kasyno online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.