BlackJack Kasyna Online - Wskazówki

Jeśli chodzi o opinię graczy, to blackjack kasyna online jest uważany za naprawdę prostą grę. Jednak nie powinno Cię to zmylić. Blackjack kasyna online nadal musi się nauczyć kilku trików i każdy gracz powinien zastanowić się dobrze, zanim postawi swój zakład. Dobrą wiadomością jest to, że jeśli chcesz się nauczyć tej gry i zrozumieć jej zasady, to jesteś w dobrym miejscu. Aby gracz grał i wygrywał gry kasyna online, musi on dogłębnie poznać daną grę. Koniecznie pamiętaj, że różne odmiany gry kasyna online mogą mieć nieco inne zasady, w zależności od danego kasyna online.

Tak więc upenij się, że przykładasz uwagę do zasad gry kasyna, może Ci to bowiem przynieść nawet zwycięstwo w grze. Tutaj znajdziesz wszystkie zasady gier kasyna podane w prosty i przystępny sposób. Gwarantujemy, że po zapoznaniu się z tymi zasadmi, będziesz w stanie zacząć grać w niemal każdą grę kasyna online. Radzimy Ci jednak zapoznać się również z konkretnymi zasadami danej gry na wybranej przez Ciebie stronie kasyna online.

Kasyna internetowe zaczynają na ogół grę w blackjacka od tego, że gracz stawia swój zakład. Gdy tylko pierwszy zakład zostanie postawiony, wirtualny krupierzaczyna rozdawać karty. Gracz kasyna online otrzymuje dwie karty, tak samo jak krupier. “Blackjack” ma miejsce wtedy, gdy pierwsze dwie karty otrzymane przez gracza dają łącznie 21 punktów - karta o wartości 10 oraz as. Jeśli gracz posiada taki układ kart, wygrywa od razu.

W grzez w blackjacka kasyna online wartość układu kart jest liczona całościowo. Układ kart o najwyższej wartości, o ile nie przekracza on 21 punktów, wygrywa grę. As jest wart 11 punktów, chyba że układ przekroczyłby wówczas 21, wtedy as może mieć wartość 1. Wszystkie karty mają wartość, jaką wskazują, a figury w grzez w balckajcka kasyna online, są warte 10 punktów. Układ zawierający asa, który ma wartość 11, jest często nazywany "soft hand", w przeciwieństwie do "hard hand", gdzie asa nie ma.

Aby gracz mógł pobić krupiera kasyna online, musi stworzyć układ wyższy od układu kart krupiera i musi również zdawać sobie sprawę, że nie może on przekroczyć limitu 21. W przypadku gdy zarówno gracz, przekroczą 21, gracz przegrywa. Jeśli zarówno gracz, jak i krupier mają taką samą wartość kart, wówczas nikt nie wygrywa.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
3050 PLN Weź Bonus!
4000 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.