Automaty kasyna online - zasady

Jedną z licznych korzyści wynikających z gry na automatach kasyna online, jest fakt, że masz praktycznie niekończącą się liczbe gier do wyboru. Praktycznie każde kasyno internetowe posiada duży wybór najlepszych i najbardziej popularnych gier na automatach. Zanim zaczniesz bliżej interesować się grami na automatach kasyna online, polecamy Ci zapoznać się bliżej głównymi zasadami tych gier i dowiedzieć się, jak dokładnie gra się na automatach kasyna online. Automaty w przeciwieństwie do wielu innych gier kasyna online sa bardzo proste w użyciu. Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić, jest wybór odpowiedniej maszyny do gry. Następnie zapoznaj się z zasadami tej gry, wrzuć wymaganą liczbę monet i pociągnij za dźwignię, lub kliknij myszką, aby wprawić bębny w ruch. Gdy bębny już się zatrzymają, możesz poznać wynik gry, który jest widoczny poprzez ustawienie się symboli na ekranie. Jest kilka odmian gier na automatach kasyna online, i jeśli bedziesz dalej czytał, powiemy Ci o różnych wariacjach tej gry kasyna online.

Pierwszy rodzaj to gra bonusowa, czyli automaty oferujące grę bonusową, gdzie po uzyskaniu odpowiedniej kombinacji symboli, lub konkretnych symboli, przechodzisz do gry bonusowej. Po tym, jak to osiągniesz, zaczyna się Twoje runda bonusowa, gdzie czekają na Ciebie specjalne nagrody. Jednakże pamiętaj, że liczne kasyna online wymagają od graczy postawienia maksymalnego zakładu, aby móc się zakwalifikowac do gry bonusowej.

W przypadku automatów 3-liniowych i 5-liniowych kasyna online każdy gracz musi sam określić, jaki zakład chce postawić, na ile linii i jakie zakłady stawia. Stawiasz zakład na linię, który może zostać pomnożony przez liczbę linii, którą obstawiasz. Automaty 3-liniowe oferują Ci możliwość stawiania zakładów na trzy linie, a automaty 5-liniowe to możliwość stawiania zakładów na pięć linii. Linie wypłaty mogą być ułożone poziomo lub pionowo w zależności od danego kasyna online, w którym grasz. Mogą też być skośne w zależności od gry na automatach, którą wybierzesz. Jeśli pamietasz te proste zasady gry na automatach kasyna online, to na pewno odniesiesz sukces podczas gry kasyna online. Mimo że automaty kasyna online są tak prostą grą, która jest zarazem bardzo atrakcyjna, niektórzy gracze kasyna online lubią ją mniej niż inni, a to z tej przyczyny, że nie jest to zbyt wysmakowany rodzaj gry. Niektórzy gracze kasyna online wolą wybrać bardziej skomplikowane gry, które posiadają pewną strategię i taktykę, a w przypadku gry na automatach nie można się tego spodziewać. Niemniej jednak jeśli szukasz prostej, rozrywkowej gry, to automaty kasyna online są świetnym wyborem.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.