Automaty kasyna online - strategia dla zaawansowanych

Automaty kasyna online to gry dość proste i każdy przy odrobinie praktyki może grać na automatach kasyna. Jedyne, co musi zrobić gracz, to postawić odpowiednią liczbę monet i pociągnąć dźwignię lub kliknąć myszką. Mimo że automaty są tak prostą grą kasyna online, to nadal jest tu kilka zasad, które warto poznać i do których warto się stosować, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jeśli grasz na automatach kasyna online, pamiętaj, że zawsze warto stawiać maksymalny zakład, bo oferuje on najlepsze szanse na wygraną. Jeśli maksymalny zakład na danym automacie jest dla Ciebie za drogi, wybierz inny automat, gdzie maksymalny zakład będzie w Twoim budżecie. Automaty 3-bębnowe to dobry wybór. Jackpot będzie tam raczej umiarkowany, ale również ryzyko nie jest duże. Automaty 4-bębnowe czy 5-bębnowe z pojedynczymi, podwójnymi i potrójnymi barami, siódemkami i innymi tego typu symbolami zwykle oferują wyższe jackpoty, które trudniej jest jednak zdobyć.

Liczni gracze kasyna online stosują różne systemy obstawiania, aby zdecydować, kiedy zakończyć stawianie zakładów. Stawiają sobie maksymalny i minimalny limit i trzymają sie go bez odstępstw. Wielu graczy kasyna wierzy również, że podwojenie swoich środków to odpowiedni moment, aby przestać grać i wypłacić. Gracz, który stara się odzyskać swoje pieniądze niezależnie od tego, ile już przegrał, jest złym graczem. Lepiej jest ustalić sobie limit i przestać grać, gdy się go osiągnie.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.